Bayramın 1-2 ve 3. Günleri Ay Başak’ta dolaşıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Yine ramazandan sonra bünyemize aşırı yüklenmek sindirim sorunları yaşamamıza neden olabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu veya rezene çayı içebilirsiniz. Sevdiklerimizle daha çok paylaşım içinde olacağımız bugünlerde, aşırı eleştirel olmamaya özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; amaçlarınızı iyi belirlediğiniz takdirde büyük başarılar kazanmanız mümkün çünkü içsel olarak bu donanıma sahipsiniz. Akrabalarınız, özellikle yaşlı akrabalar, sosyal ilişkiler ve ortamlarınızdan hep fayda göreceksiniz. Eğlence hayatı tam size göre ve bu alanda bir iş kovalayabilirsiniz. Bu sene, iş alanlarınızdaki yoğunluklarınız devam edecek. Maddi konularda fırsatlarınız yüksek.
Koç Burcu: Bugün daha çok yapılması gereken rutin işler devrede olacak. Yapılması gereken işlerinizin altından kolaylıkla kalkacaksınız, bir yandan da sağlığınızı abartmaya meyilli olacaksınız.

Boğa Burcu: Aşk hayatınız ve eğlenceli konular devrede olacak. Sevdiğiniz insanla romantik anlar söz konusu olabilir. Tamamlanması gereken günlük işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

İkizler Burcu: Aile hayatınızda, aile büyüklerinizle sevdiğiniz insanlarla paylaşımlarınızı artıracaksınız, güzel vakitler geçireceksiniz. Eviniz için yapacağınız alışverişler varsa bunlar devrede olacak.

Yengeç Burcu: Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan konu ve olaylar aktif olmaya başlayacak. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün maddi konular kafanızı kurcalıyor olacak, harcamalarınız hızlanabilir. Sevdiklerinizle keyfinizi yerine getirecek ortamlar içinde olmaya özen gösterin.

Başak Burcu: Birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz o enerjisizlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapmak isteyecek, havadar yerlerde bulunacaksınız.

Terazi Burcu: Bugün, biraz geri planda durmak isteyeceksiniz özellikle başınızı dinleyebilirsiniz, yalnız olmaktan keyif alabilirsiniz. Yardımlaşma gerektiren her türlü iş ve konu için uygun şartlar altında olacaksınız.

Akrep Burcu: Daha çok sosyal ortamlar ve arkadaş çevreniz devrede olacak. Ailenize ayırdığınız vakit, bu iki gün boyunca, daha fazla dış ortamlarda, sevdiğiniz insanlarla geçirecek zamanları işaret ediyor.

Yay Burcu: Daha fazla göz önünde bulunacaksınız, gezmek dolaşmak, kalabalık ortamlar içerisinde olmak, vaktinizi diğer insanların yanında geçirmek etkisi yüksek olacak.

Oğlak Burcu: Dış ortamlarda, seyahatte ya da tatilde uzakta bulunan akrabalarınızla bir arada bulunacak, beraber olduğunuz insanlarla güzel, eğlenceli, keyifli vakitler geçireceksiniz.

Kova Burcu: Bu bayram, para harcamaya meyilli olabilirsiniz, para harcamaktan mutluluk duyabilirsiniz. Diğer insanlarla yapılacak ortaklaşa adımlar ve planlar sizi mutlu edebilir.

Balık Burcu: Sevdiğiniz insanının programına göre hareket etmek ön plana çıkabilir, onunla beraber romantik ortamlarda bulunmak, paylaşımlar içerisinde olmak, ilişkiniz ile ilgili planlar yapmak söz konusu.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR