HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın saat 11:08’ e kadar Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek. Fikir alışverişleri, felsefe, seyahat, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun günler.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çoşkulu, heyecanlı, entelektüel, mutlu, şanslı bir insansınız. Çok erken yaşta olgunlaştığınız için, çevreniz oldukça köklü ve etkili insanlardan oluşuyor. Fazla sosyal olduğunuz için ev dışı aktivitelerden ve spordan hoşlanıyorsunuz. Bu sene ortaklaşa para konularında şansınız yaver gidebilir. Olaylara esnek yaklaşmalısınız.

Koç Burcu:  Bugün duygularınızda özgürlük hissiyle hareket deceksiniz. Uzak çevrelerden alacağınız haberler, gün içinde sizi sinirli kılabilir. İş hayatınızda da olayları biraz hafife alsanız sizden mutlusu olmayacak.

Boğa Burcu: Ortaklaşa para harcamalarınızda özgür ve rahat davranabilirsiniz. Hayata biraz güvenle bakmanın, tam zamanı. Ufak tefek şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin.

İkizler Burcu: Özel hayatınıza odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Başınıza buyruk hareket etmeyi seviyorsunuz ama sevdiğiniz kişiyle bugün bazı konularda uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Tamamlamanız gerekenler konusunda rahat ve özgür hissedebilir, paylaşımcı yönlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Başkalarından çok bu aralar kendinize odaklısınız.

Aslan Burcu: Bugün  silkelenerek ve olayların eğlenceli yönlerine odaklanarak hareket etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketleriniz arkadaşlarınızı veya eşinizi sinirlendirebilir.

Başak Burcu: Hayatınızda hızlı gelişmeler var ama siz bu hızlılığa istediğiniz gibi yetişemiyorsunuz. Bugün bir çok planınızı telefonla veya evinizden halletmeye çalışabilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.

Terazi Burcu: Yakın çevrenizle, ortaklaşa yapılan her iş sizi bir üst basamağa taşıyacak, o yüzden tek başınıza hareket etmek yerine sevdiklerinizden destek ve yardım almalısınız. Sinirinizi kontrol etmeye çalışın.

Akrep Burcu: Bugün bir şeylere sahip olmak, satın almak veya paranızın hesabını yapmak, kendinizi güvende hissettirebilir. Siz değişmeye istekli oldukça herşeyin daha rahat şekillendiğini görüyorsunuz.

Yay Burcu: Kendinizi bir kuş kadar özgür hissedebilirsiniz. Sizi sıkan ve önünüzü tıkayan insanlardan uzak durmalı, enerjinizi sizi daha yukarılara taşıyacak insanlara harcamalısınız.

Oğlak Burcu: Bugün duygularınızı göz ardı edebilir, kararlarınızda mantığınızdan yardım alabilirsiniz. Özel hayatınızda yapacağınız konuşmalar, hayatınız adına sizi destekliyor.

Kova Burcu: Gireceğiniz ortamlardan, ekstra fayda ve yarar sağlayacağınız bir gün içindesiniz. Sosyal ortamlarda, sevdiğiniz insana anlayışla yaklaşmanız çok önemli, hemen köprüleri atmayın.

Balık Burcu: Rahat ve özgür tavırlarınız insanların sizi daha kolay benimsemesine yol açıyor. Şansınızı değerlendirmekten ve ön planda olmaktan korkmayın. Ailenize karşı anlayışı elden bırakmayın.
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR