Bugün ve yarın saat 16:19’a kadar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Astrolojide, Oğlak burcu, kemikler, eklem yerleri, dizler ve dişleri yönetir. O yüzden bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımızla ilgili ameliyat olmamakta fayda var. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. İş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler...
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; orijinal, akıllı, iletişimci, uzağı gören, kafası çalışan, zeki ve sosyal bir insansınız. İş ve ticaret hayatınızda oldukça başarılısınız. Uzağı gören yönünüzle tehlikelerden ve zorluklardan kolaylıkla sıyrılıyorsunuz. Akraba veya kardeşlerinizden kazançlarınız olabilir. Bu sene, aşk hayatınız öne çıkmaya başlayacak. Kalbiniz boşsa, harika bir yıl olabilir.
Koç Burcu: Maddi konularda yaratıcılığınız size kazandırabilir. İş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklarınız, özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza neden olabilir.
Boğa Burcu: Bugün, hayatınıza dair önemli planlarınızda size destek çıkacaklar, enerjinizi ortaya koymak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınızdan haberler alacaksınız.
İkizler Burcu: Aklınıza gelen fikirler, iş ve özel alanlarınızda işinize yarayabilir. Ortaklaşa para konularında, güçlü ve etkili yapınızla hareket edeceksiniz. Harcamalar oluşabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, grupsal işlerinizde, yabancılarla olan planlarınızda olumlu etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınız yaptığınız işler konusunda sizi destekliyor. Özel hayatınızda bazı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu: İnsanların sizin hayatınızı daha ileri seviyeye taşıyacak oluşumlar konusunda istekli olması sizi mutlu edebilir. İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün, seyahat, eğitim, iş konularında veya gelecek planlarınızda istediğiniz desteği alacaksınız. Geleceğe umutla bakan yapınızla aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlikleriniz geride kalmaya başlayacak.
Terazi Burcu: İş alanlarınızdaki değişimleri yaratıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Başkalarına yardım etmek sizi mutlu edecek. Aile yaşantınızda istediğiniz istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz.
Akrep Burcu: Sevdiğiniz insanla iletişiminiz paylaşımcı olacak. İletişim veya teknolojiye dayalı işlerinizde yaratıcılığınız ön planda olabilir. Yakın çevrenizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün, aile hayatınızda yapılması gerekenlere yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Maddi konularda oluşan güvensizliklerinize aldırmayın, uğraşacağınız işlerin karşılığını alacaksınız.
Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda yaratıcı ve romantik etkileşimler altında olacaksınız. Kendi isteklerinizle, iş alanlarınızı bir arada götürebilirsiniz. İş konusunda alacağınız bazı haberler sizi zorlayabilir.
Kova Burcu: Bugün, aile hayatınıza yönelik harcamalarınız konusunda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Canınız gün içinde çok ciddi işlerle uğraşmak istemeyecek. Karşılaştırmalarınız yüksek olabilir.
Balık Burcu: Bugün, hayatınızla ilgili konulara yön vermekte zorlanmayacaksınız. Sizde sevdiğiniz insanlar için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaş aktiviteleriniz yoğun olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR