HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu gece (25 nisan) saat 21:04-01:11 arasında Avrupa, Ortadoğu, Asya’nın büyük bir kısmı, avustralya ve Antartika’da gözlenecek bir parçalı Ay tutulması gereçekleşecek. Su elementindeki (akrep) tutulmalar sel felaketleri, deniz kazaları, su ve kümes hayvanlarının zarar görmesi, ihanet, kargaşalar, hain hareketler, huzursuzluklar, uyuşturucu konuları, ve aşırı yağışlarla, genel halkla ilgilidir. Sabit elementteki tutulmalar, milli gelir, para, ticaret hayatı, sahip olduklarımız, meclis ve parlemento konularını içerir. Akrep burcunda oluşan bu tutulmanın klasik astrolojide mars tarafından yönetiliyor olması ve marsın yanık ve zararlı durumda olması zorlanacağımız bir tutulma içinde olduğumuzu anlatmakta. Tutulma derecesine baktığımızda 5 derece akrep burcunda oluşan tutulma, korkunç şimşekleri, gökgürültüleri ve depremleri harekete geçirir.

Tutulmanın özelliklerine baktığımızda satürn ve mars gibi iki kötücül gezegenin karşı karşıya geldiğini görüyoruz.  Satürn engeller, zorluklar, sorumlulukları temsil ederken, mars, şiddet, agresyon ve kavgaları, mücadeleleri ve savaşları karşımıza getirir. Önümüzdeki 4 ay boyunca  tüm dünyada bu 2 gezegenin karşımıza getireceği zorlukları özellikle tutulmanın kritik noktaları tetiklediği ülkelerde ve kendi ülkemizde göreceğiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; yapıcı, girişimci, lider, kendini düşünen,çekici bir insansınız. Otorite ve liderlik gerektiren alanlarda rahatlıkla başarılı olursunuz. Başkalarının emrinde ve altında çalışmak size göre değil. Uğraşılarınız ve girişkenlik özelliğinizle başarılı olacaksınız. Bu sene duygusal hayatınızda önemli kararlarınız devrede.

Koç Burcu: Ay tutulması sizi en çok ortaklaşa para alanlarınızda etkileyecek. Eşinizin, sevgilinizin veya ailenizdeki bir insanın hayatında üstlendiğiniz para sorumluluklarınız devreye girebilir.

Boğa Burcu: Parçalı ay tutulması özel hayatınızda önemli karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. İlişkinizi bitirme, çekidüzen verme veya evlilik gibi bir sonraki aşamaya taşıma gibi kararlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu: Ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu tutulma esnasında iş hayatınızda bazı sonuçlara ve sonlanmalara ulaşabilirsiniz. Yine sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir tutulma olacak.

Yengeç Burcu: Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Sorumluluklarınız size ağır gelebilir veya sizi zorlayabilir. Yine ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu: Bugün oluşan parçalı ay tutulması ev ve yuva alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrası dönemde ailevi konular, ev alım, satım, taşınma ve yer değiştirme etkileriniz yüksek olabilir.

Başak Burcu: Yakın çevre alanlarınızda üstleneceğiniz sorumluluklarınız hayatınızdan alacağınız zevki kısabilir. Bu tutulma sizin devreye soktuğunuz planlarınızı da etkileyecek. Yakın ve uzak çevreniz arasında bocalayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Ay tutulması para evinizde oluşacak. Bu tarih sonrası para alanlarınızda beklenmedik konu ve olaylar cereyan edebilir. Almanız gereken bir para bir yerlere takılı kalabilir veya elinize para geçebilir.

Akrep Burcu: Bu gece oluşan parçalı ay tutulması hayatınızla ilgili önemli kararları ve sonuçları gündeminize getirecek. Sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde, ortaklaşa iş alanlarınızda dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Parçalı ay tutulması, sizin kadersel alanınızda oluşacak. Beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bir olayın açığa çıkması, bazı olayların aydınlanması söz konusu olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu: Ay tutulması bir organizasyonu, aktiviteyi veya grupsal işlerinizi ön plana çıkartabilir. Arkadaş ilişkilerinizde üstleneceğiniz sorumluluklar aşkınıza veya varsa çocuğunuza ayırmanız gereken vakitten çalabilir.
 
Kova Burcu: Parçalı ay tutulması, kariyer alanlarınızda oluşacak. Aile hayatınıza yoğunlaştığınız bu dönem işinizdeki sorumluluklar öne çıkabilir. Bir işinizde ulaşacağınız sonuçlar sizi yıpratabilir.

Balık Burcu: Bu ay tutulması, seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda ani kararları devreye sokabilir. Yine bu dönemde yakın çevre ve uzak çevreniz arasında bocalamalarınız olabilir.