HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün güneş-neptün etkilşimiyle oldukça yaratıcı, duygusal ve yardımsever etkiler altında olacağız. Merkür- jüpiter sekstili önemli konuşma ve görüşmeleri ayağımıza getirebilir. Bakışaçımız iyimser olacak fazla abartmamaya özen gösterelim. Özel hayatımızdaysa güçlü duygularla hareket edebiliriz.  

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız;sanatkar,sevecen,iyi niyetli,kibar,tavizkar,saygılı bir insansınız.Yaşamdaki herşeye büyük bir saygıyla yaklaşıyorsunuz.Kendinize olan güveninizi arttırmalı,iş hayatınızda gereğinden fazla sorumluluk üstlenmemelisiniz.Bu sene kariyer ve iş hayatınız için harika bir yıl olacak.

Koç Burcu: Beklenmedik yerlerden parasal çözümler elinize ulaşabilir. İş alanlarınızda gücünüzü etkili bir şekilde kullanabileceksiniz. Yakın çevrenizle hayatınıza dair yapacağınız planlarda şanslı etkiler altında olacaksınız.

Boğa Burcu: Yapılması gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardımda bulunabilirler. Parasal konularda önemli şanslarınız, konuşma ve görüşmeleriniz devreye girebilir.

İkizler Burcu: Daha eğlenceli ve aktif bir kaç gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerin ve arkadaşlarınızın hayatınıza şans getirdiğini göreceksiniz. Organizasyonlardan yana fırsatlarınız yüksek olacak.

Yengeç Burcu: Eviniz ve yuvanız daha çok vaktinizi alabilir. Bugün beklenmedik yerlerden işiniz adına güçlü destekler alacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Aslan Burcu: İletişime yönelik konu ve olaylar gündeminizde olacak. İş alanlarınızda beklediğiniz desteği alabilir, önemli iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Şansınız açık olacak.

Başak Burcu: Daha çok maddi konular hayatınızın merkezinde olabilir. Ortaklı işlerinizde ve özel ilişkilerinizde yardımseverliğiniz ön planda olacak. Önemli paraya dayalı iş bağlantıları devrede olabilir.

Terazi Burcu: Kendi kişisel istekleriniz ön planda olabilir. İş alanlarınızda bazı yardımlar alacaksınız. Ortaklı işlerinizde geleceğe yönelik konuşma ve görüşmeleriniz  devrede olabilir.

Akrep Burcu: Organizasyona dayalı işleriniz, çevre ilişkileriniz devrede olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana desteğiniz yüksek olabilir veya siz ondan beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün, aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde hiç bir şey umurunuzda olmayabilir. Sevecek, sevileceksiniz. İş alanlarınızda da desteği ailenizden alacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün, hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. Sevdiğiniz kişiyle zorlandığınız konuları konuşabilir ve bir uzlaşmaya varabilirsiniz. İş hayatınızda sevindirici gelişmeleriniz olacak.

Kova Burcu: Seyahat, eğitim, ticaret alanlarınıza yönelik uğraşılarınız artabilir. Parasal konularda ailenize yardım edeceksiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşma ve görüşmeleriniz sizi mutlu edebilir.

Balık Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar kişisel girişimleriniz için size yardım edebilir. Aile kazançlarınıza yönelik konularda şanslı etkiler altında olacaksınız. Özel hayatınız hareketleniyor.