Bu Pazar ve haftabaşı Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı işin içine alacak ameliyat ve operasyonlardan uzak durmalıyız. Genel olarak duygusal olacağımız şu bir kaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güçlü, hevesli, derin, yapıcı, gizemli bir insan olmanıza karşın içinizden yükselen duygularla hareket etmeyi ve o duygulara kapılmayı çok seviyorsunuz. Girişimlerinizin karşılığını almak için daha fazla sosyal olmaya çalışın. Bu sene, aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Her anlamda şanslı bir yıl.
Koç Burcu: Yapmak istediğiniz işler için veya kişisel uğraşılarınız için planlamalar yapabilirsiniz. Genel olarak isteksiz olacağınız bu Pazar, geçmişi anarak, bazı konuları gözden geçireceksiniz.

Boğa Burcu: Bugün kendinizi göstereceğiniz alanlarda kafanıza göre davranma isteğiniz yoğun olabilir. Arkadaş çevrenizle yapacağınız plan ve organizasyonlar sizi yormuş olsa da sosyalliğinizden birşey kaybetmiyorsunuz.
İkizler Burcu: Bu Pazar, değişik ve farklı ortamlar yapmak istedikleriniz için sizi harekete geçirebilir. Sosyal ortamlarınızdan beklediğiniz ilgi ve desteği alacaksınız. Sizi çekemeyenlere dikkat etmelisiniz.
Yengeç Burcu: Bugün, kalabalık ortamlarda duygusal tatmininiz fazla olacak. Değişik yer ve ortamlar daha fazla ilginizi çekebilir. Karşılaşacağınız olayları duygularınızla yönlendireceksiniz.
Aslan Burcu: Bu Pazar, bulunacağınız çevrelerde ve sosyal alanlarınızda parasal olarak abartmaya meyilli olabilirsiniz. Aile hayatınızda herşeyi iyi organize edeceksiniz. Olayları akışına bırakmayı deneyin.
Başak Burcu: Bu Pazar, özel hayatınız devrede olacak. Gününüzü diğer insanlara göre ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizin yapacaklarınıza çok fazla karışmaması, değişik planları devreye sokabilir.
Terazi Burcu: Gün içi planlarınızda mantığınız önde olacak. Kısa veya uzak seyahatlere dayalı organizasyonlarınızda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. İş konularında tutamayacağınız sözler altına girmeyin.
Akrep Burcu: Bugün, yaratıcılık isteyen alanlarda daha şanslı ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Özel planlarınızın peşine düşebilirsiniz. Partnerinizle beraber hareket etmeniz sizi fazlasıyla mutlu edecek.
Yay Burcu: Ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanızdaki planları teker teker hayata geçirmek için bugünden faydalanınSevdiğiniz insana karşı tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.
Oğlak Burcu: Bugün işler bir çok açıdan tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle iletişiminiz yoğun olacak. Onlarla yapacağınız planlar varsa onların size uymasını isteyebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün, maddi konularda ciddi ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu. Ailenize veya evinize dayalı işlerinizde rahat hareket edebileceksiniz. Para harcarken tereddütte bulunmayabilirsiniz.
Balık Burcu: Kendi kişisel planlarınız yine önde olacak ama bu sefer daha rahat enerjiler altında olacaksınız. Ailenize karşı vereceğiniz sözleri tutmaya çalışın. Geleceğinize yönelik planlarınızda ciddi ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR