Bugün gökyüzünde oluşan güneş- satürn karesiyle otorite figürleri, deneyimli, olgun ve bizden tecrübeli insanlarla, erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabiliriz. Bazı işlerimizde sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Sorumluluklarımız ve yükümlülüklerimizin bizleri aşağıya çekmesine izin vermemeliyiz. Sağlığımızda bazı zorlanmalara dikkat.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız, dikkafalı, sert, maceraperest, akıllı, gözüpek, dikkatli ve çekici bir insansınız. Gereksiz yerlerde dikkafalı ve sert davranmaya meyillisiniz. Serüvenci bir tarafınız var ve bazen sizi anlamak bir hayli zor. Bu sene, kafanızın dikine gitmemeli, iş alanlarınızdaki şansları lehinize çevirmelisiniz.
Koç Burcu: Bugün, arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinize dayalı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan borç almayın ve vermemeye çalışın.
Boğa Burcu: Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı sorunlar yaşamaya müsaitsiniz. Yine ortaklaşa yaptığınız işlerinizde sorunlar ortaya çıkabilir.
İkizler Burcu: İş alanlarınızda erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim alanlarınıza dayalı işlerinizde sorunlar ortaya çıkabilir.
Yengeç Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda bazı sıkıntılar ve zorlanmalar oluşabilir. Özellikle çocuğunuza, aşk ve eğlence hayatınız için üstleneceğiniz sorumluluklar, parasal olarak sizi zorlayabilir.
Aslan Burcu: Özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Var olan ilişkinizde bazı sorunlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını ve sorumlulukların ona ağır geldiğini düşünebilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün, iş alanlarınızda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki bazı erkek figürleri ve çalışanlarıyla iletişiminizde sorunlar ve anlaşmazlıklar oluşabilir.
Terazi Burcu: Eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar moralinizi bozabilir. Parasal sorumluluklarınız, bu alanlarınızda bazı sorunlara neden olabilir. Borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalılar.
Akrep Burcu: Bugün, aile hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Hayatınız için alacağınız sorumlulukları, aile büyüklerinizin desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz.
Yay Burcu: Yakın çevre ilişkilerinizde, akraba veya kardeşlerinizden bir erkekle, anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ya da iletişime dayalı işlerinizde bazı sorun ve aksilikler oluşabilir.
Oğlak Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınızda para alışverişlerine girmemeye özen gösterin. Yine paraya dayalı bir işinizde sorunlar ve problemler oluşabilir. İş alanlarınızın aile hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.
Kova Burcu: İş alanlarınızda bazı işlerinizde sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Otorite figürleriyle anlaşmakta zorlanabilir, yükümlülüklerinizi yerine getirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün, seyahat veya eğitim alanlarınızda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Beklenmedik olayların sizin bazı işlerinizi bozduğunu veya aksattığını görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR