Bugün mantıklı yanlarımızla, duygusal taraflarımız arasında bocalamalar yaşayabiliriz. Kadın, erkek ilişkilerimizde de zorlanmalar oluşabilir. Duygusal konularda tuttarsızlıklarımız olabilir. Akşam saatlerinde ay burç değiştirecek ve balık burcuna geçecek, neptünle birleşen ay, bizi gereğinden fazla dalgın ve hayalperest yapabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sağlıklı, çekici, yaratıcı, özgün bir insansınız. Bağışıklık sisteminiz çok düşük, bu yüzden çabuk üşüyor ve hastalıklara yakalanabiliyorsunuz. Spekülasyon, kumar gibi şans oyunları ilginizi fazlasıyla çekiyor. Bu sene, parasal konularda şansınız yüksek olacak. Özel hayatınıza biraz daha özen göstermelisiniz.
Koç Burcu: Sosyal ortamlarda ve çevrelerde parasal konularda zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla arkadaş ortamlarınızda güzel planlar içinde olacaksınız. Akşam saatlerinde biraz geri plana çekilebilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, özel hayatınız ve iş alanlarınız arasında kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aynı düşünceleri paylaşmakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilgi alanınız sosyal ortamlarınıza kaymaya başlayacak.
İkizler Burcu: İş hayatınızda yapmanız gerekenlerle, dış ortamlarda vakit geçirme isteğiniz sizi gün içinde zorlayabilir. İş arkadaşlarınızla aynı görüşü paylaşmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz artmaya başlayacak.
Yengeç Burcu: Eğlenceli yanlarınızla, herşeyi hesap etmek durumunda olan diğer taraflarınız arasında bugün bocalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilir. Akşam saatlerinde dalgınlıklara dikkat.
Aslan Burcu: Kendi içinize dönük yapınızla, ortaklaşa hareket etme isteğiniz birbiriyle çakışabilir. Sevdiğiniz insanla aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ortaklaşa para konularınız devreye girecek. Unutkanlıklara dikkat.
Başak Burcu: Bugün, bir yandan yakın çevrenize vakit ayırmak isteyecek, diğer yandan kendi işlerinize kanalize olmak durumunda kalacaksınız. Bu da duygusal olarak gelgitler yaşamanıza neden olabilir. Özel hayatınız akşam saatlerinde devrede.
Terazi Burcu: Bugün, paranızı tutmak ve harcamak arasında gidip gelebilirsiniz. Verdiğiniz kararlardan pişman olmamak için mantığınızı devreye sokmalısınız. Akşam saatlerinde yapmanız gereken işlerde kafanız dalgın olabilir.
Akrep Burcu: Girişimci ve hareketli olma isteğinizle, evden çıkmama ve işlerinizi yavaşlatma konusunda bocalamalar yaşayabilirsiniz. Bazı işleriniz gün içinde sizi zorlayabilir. Herkesin sizinle aynı fikirde olmasını beklememlisiniz.
Yay Burcu: Bugün, dinlenmek ve hiç bir şey yapmamayı dilerken, hareketli iletişim trafiğiniz sizi zorlayabilir. Gitmek, gitmemek, yapmak, yapmamak arasında gidip gelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle aynı fikirde olmayabilirsiniz.
Oğlak Burcu: Bugün, birden fazla uğraşmanız gereken işlerinizle, parasal konularınız arasında köprü oluşturmak düşündüğünüzden zor olabilir. Para konuşmalarınızda mantığınızla hareket etmeye çalışın. Dalgınlığınız artabilir.
Kova Burcu: iş yoğunluklarınız ve yapmanız gerekenlerle, kişisel istekleriniz çakışabilir. Düşündüklerinizi iş alanlarınızda uygulamakta zorlanabilirsiniz. Uzak akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi sevindirecek. Parasal konulara dikkat.
Balık Burcu: Dış ortamlara dayalı işleriniz ve isteksiz yapınız arasında bocalamalarınız olabilir. Herşeyi gözünüzde büyütmeye meyilli olacaksınız. Parasal konularda şansınız yüksek. Akşam saatlerinde dalgınlığınız artabilir.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR