Bu cumartesi öğlen saatlerine kadar ay boşlukta olacak. Önemli işlerden kaçınmalıyız. Öğlen saatlerine ay terazi burcuna geçecek. Fikirlerimizi konuşmaktan keyif alabiliriz. İlişkilerimizde öğleden sonra ve akşam saatlerinde dengeyi oturtmak zorlaşabilir. Sabırsız ve anlayışsız tavırlardan kaçınmamız gerekecek.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; tatlı, sezgi gücü yüksek, idealleri olan, güçlü bir insansınız. Oldukça güçlü ve yoğun olan duygularınızı zaman zaman kontrol etmeyi öğrenmeli ve ani tavırlardan kaçınmalısınız.Yalnız kalmaktan hoşlanmıyorsunuz çünkü yalnız kaldığınızda hayal dünyanız fazlasıyla çalışıyor. Bu sene, özel ilişkilerinizde sabırsız tavırlardan kaçının. Önemli projeler devreye girebilir.
Koç Burcu: Bugün, kafanız çözümler için hızlı çalışacak ama karşılaşacağınız küçük sürprizler sinirlerinizi gerebilir. Kendinizi olabildiğince özgür hissetmeye ve özgür davranmaya ihtiyacınız var, işleriniz üzerine eğilebilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, sevmek ve sevginizi göstermek ihtiyacınız artacak. Özel hayatınızda hızlı, sabırsız ve atak tavırlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızla, mantığınız arasında git geller yaşayacaksınız.
İkizler Burcu: Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanıyorsunuz. Bu hızlı düşünce yapınızdan kaynaklanıyor. Bugün daha çok evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenize ayırdığınız vakitlerde sabırsız olmayın.
Yengeç Burcu: Bugün, öğleden sonra özel hayatınızda kısa tartışmalara açık olacaksınız. Sevdiğiniz insan üzerinde baskı oluşturmayın. İş alanlarınız çok yoğun, karşınıza çıkacak iş sorunlarını her zaman sakin halletmeye çalışın.
Aslan Burcu: Bugün, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın düşünceleri daha önemli olacak yalnız parasal konularda ölçüyü fazla kaçırmanız aranızda sorunlara neden olabilir. Yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor.
Başak Burcu: Bugün kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.Temiz hava almak, yürüyüşler yapmak, bunaldığınız ev hayatınızdan biraz olsun uzaklaşmak önemli olacak. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla para sürtüşmelerine girmeyin.
Terazi Burcu: Bugün, dinlenmek, yalnız kalmak veya kendi kabuğunuza çekilmek gibi etkileriniz öğleden sonra yerini keyifli ortamlara bırakabilir. Akraba veya kardeşlerinizle kısa planlar yapabilirsiniz. Özel hayatınıza dikkat.
Akrep Burcu: Bugün sosyal ortamlarda olsanız bile kafanız hep geçmişte ve yaşadıklarınızda olacak. Biraz dramayı seviyorsunuz. Olayları tekrar tekrar yaşayarak gözünüzde büyütmeyin. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün kendinize ayıracağınız vakitle, başkalarına ayıracağınız zaman arasında kalabilirsiniz. Enerjinizi boş işlere harcamayın ve planlı gitmeyi öğrenin. Kalabalık ortamlar ve yerlerde bulunacaksınız.
Oğlak Burcu: İş alanlarınızdaki güzel gelişmeler keyfinizi bu haftasonu yerinize getirebilir. Bugün, farklı yerleri ve alanları keşfetmek ve dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yapmak istemeseniz bile kendinizi buna zorlayın.
Kova Burcu: Bugün ortaklaşa para konularında arkadaşlarınızla konuşmalarda bulunabilirsiniz. Çabuk ve sabırsız hareket eden yapınızla ani harcamalardan kaçının. Öğleden sonra dış ortamlar ve yerlerde bulunmak önem kazanacak.
Balık Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanla iletişiminiz çok iyi akacak ve planlar yapacaksınız. Bu sıralar karşılaşacağınız tekliflerle, iş planlarınız ve yoğunluklarınız birbiriyle çakışabilir. Ortaklaşa para konuları öğleden sonra devreye giriyor.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR