Bu Pazar sabah saatlerinde koç burcunda bir dolunay oluşuyor. Uranüsü devreye sokan bu dolunay, bu bir kaç gün beklenmedik olaylara hazırlıklı olmamızın altını çizmekte. Dolunay zamanı enerjimiz yüksek olacağından, gerginliklerimizi kontrol etmemiz, yaşayacağımız olaylara vereceğimiz makul tepkiler daha az zarar görmemize neden olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; becerikli, yetenekli, girişimci bir insansınız. Hayata kaderci bir yaklaşımınız var ve bu bazen önemli fırsatlar kaçırmanıza neden olabilir. Enerjiniz yüksek ve olumlu olduğundan, bir sürü insanı etrafınızda toplayabilirsiniz. Bu sene, bazı işlerinizde ya da özel hayatınızda gerilimler ve bozulmalar oluşabilir. Olaylara mantıkla yaklaşmak size kazandıracak.

Koç Burcu: Bu dolunay sizi en çok ilişkilerinizde ve kişisel hayatınızda etkileyecek. Hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle dengeleri oturtmakta zorlanıyorsunuz. Bir şeylerde sıkılıyorsanız, bunu tepkilerinizle dile getirmeyin.
Boğa Burcu: Bu dolunay, iş alanlarınızda bir işin arka tarafında dönen olayları öğrenmenizle ilgili olarak hayatınıza damgayı vurabilir. Bu süreçte bir işiniz biterse veya bozulma noktasına gelirse, şartlarınızı o işi oldurmak üzere çok zorlamayın ve bırakın gitsin.
İkizler Burcu: Bu dolunay sizi arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda etkileyecek. Bir arkadaşınızla gerilebilir veya sorunlar yaşayabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanın arkadaşlarınızla yaşayacağı sorunların içinde bulabilirsiniz kendinizi.
Yengeç Burcu: Bu dolunay, görünür yer ve ortamlarda sizi fazla hassas ve agresif kılabilir. İşinizle ilgili konularda bir sonuca ulaşabilir, sadece kendi ailenizle değil, evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.
Aslan Burcu: Düşünce sisteminizde yaşayacağınız gelgitler sizi fazla huzursuz kılabilir. Özellikle seyahatteyseniz beklenmeye açık olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Ya da sevdiğiniz insanın seyahat veya eğitim ortamlarında beklenmedik olaylar oluşabilir.
Başak Burcu: Bugün oluşan dolunayda parasal alanlarınızda bir kaç gün hassaslıklar yaşamanıza ve beklenmedik olayların devreye girmesine neden olabilir. Sevdiğiniz insanla senin paran veya benim param tartışmalarına girmemeye çalışın.
Terazi Burcu: Bu dolunayda özel ilişkilerinizde, sevdiğiniz insanın hayatında oluşan beklenmedik olaylar, sizin hayatınızı da hassaslaştırabilir. Önemli kararlar arifesindesiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınız varsa bu haftasonuna ve haftabaşına çok dikkat edin.
Akrep Burcu: Sağlığınıza ve düşüncelerinize bu bir kaç gün dikkat edin zira bu sabah oluşan dolunay, bir kaç gün boyunca iş konularında sonlanmalara ve beklenmedik olaylar karşısında bitişlere neden olabilir. Yine sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olabilir.
Yay Burcu: Bu dolunay, aşk hayatınızda yaşanan beklenmedik olaylarla, sosyal ortamlarda gerilmenize ve hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Yine çocuklarınızla ilgili beklenmedik durum ve olaylar, aktivitelerinizi ve planlarınızı bozabilir.
Oğlak Burcu: Bu dolunayda iş alanlarınızdaki gerginliklerin sizi aile hayatınızda etkilemesine izin vermemeye çalışın. Ya da aile hayatınızdaki ani ve beklenmedik olaylar, göz önünde bulunacağınız ortamlarda gergin, hassas olmanıza neden olabilir.
Kova Burcu:Bu dolunay, akraba veya kardeşlerinizin hayatında, size yakın olan insanların yaşamındaki ani olaylar sonucunda sizi stresli ve huzursuz kılabilir. Uzak veya yakın yolculuklarda kaza ihtimali yaratacak hareketlerden lütfen kaçının.
Balık Burcu: Bu sabah saatlerinde oluşan dolunay, sizi parasal konularda hassas kılabilir. Bir para mevzusu ve bu alandaki beklenmedik olaylar, başkalarının devreye girmesine sebep olabilir. Alacak verecek ilişkinizi iyi oturtun. Paranıza iyi sahip çıkın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR