Bu Pazar, Ay Akrep Burcunda dolaşıyor. Ay akrep burcundayken, algımız ve hislerimiz güçlü olur. Daha zeki, çekici, seksi ve tutkulu oluruz. Aynı zamanda kurnaz, sinsi, kıskanç ve hırslı taraflarımızda ön plana çıkabilir. Sözlerimiz iğneleyici, yaralayıcı olabilir. Ay akrep burcunda iken partnerimizle anlamsız kıskançlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; etkileyici kabiliyetlerinizle iş hayatınızda kolay başarılar elde edeceksiniz. Yaşam içinde iniş çıkışlar yaşamanız mümkün. Ama mühim olan sizin o iniş çıkışlara nasıl tepkiler vereceğiniz. Bol seyahat edeceksiniz. Bu sene, hayatınızdaki değişimleri içselleştirin. Bazı karmaşalar sizi yıpratmasın.
Koç Burcu: Ortaklaşa para konularında bugün ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin o zaman bugünden daha fazla faydalanabilirsiniz. Hayal kuran yanlarınızı ortaya çıkarmalısınız.
Boğa Burcu: Dış çevre işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Özel hayatınızda sosyal çevrenizle güzel programlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla parasal konularda aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.
İkizler Burcu: Günlük işlerinizi bugün düzenlerken duygularınızdan uzak olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri bugün ihmal etmeyin ve buna göre harcamalarda bulunun.
Yengeç Burcu: Özel hayatınıza ve ev düzeninize karşı yerine getireceğiniz işler karşınıza gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek. Bugün çocuğunuzla daha fazla dış ortamlarda vakit geçireceksiniz.
Aslan Burcu: Ailenize ve sevdiklerinize karşı bugün kapalı kutu olmayın ve duygularınızı onlara göstermekten vazgeçmeyin. İş alanlarınızda ilginç gelişmeler ve şanslar oluşacak. Hayati daha keyifle algılamaya doğru gidiyorsunuz.
Başak Burcu: Yakın çevrenizle bir arada olmanın keyfini çıkartacaksınız. Duygularınızı mümkün olduğunca kendinize saklayacaksınız ama bir yandan da aşk hayatınızda güçlü duygular altındasınız.
Terazi Burcu: Bugün çevrenize umut ve güzellik dağıtabilirsiniz. Yine de gün içinde parasal konularla ilgili ciddi kararlı konuşmalar gündeme gelebilir. Belki de kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz.
Akrep Burcu: Bugün hayatınızı ilgilendiren konularda kafa patlatabilir, yapacaklarınızla ilgili olarak kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Olayları ciddi tarafından algılayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kurmak sizi mutlu ediyor.
Yay Burcu: Bugün ruhunuzla konuşmak ve sorunlarınızı, içinizde tuttuklarınızı anlatmak derdindesiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen her tür olaya karşı hemen panik olmayın, ailenize karşı fedakarlıklarınız yüksek.


Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınıza karşı eğlenceli ve keyifli yönleriniz ortaya çıkabilir. Özel hayatınızdaki güzellikleri göz ardı etmeyin. Sevdiğiniz insan sosyal çevrelerde keyfinizi arttırabilir. İletişimsel konularda yaratıcılığınız yüksek.
Kova Burcu: Yapmanız gereken işleriniz varsa bugün kolay organize olabilirsiniz. İş ve para konularında şansınız yüksek artık kafanızdan olumsuzluklar üretmekten vazgeçin. Kreatif işlerinizde parasal karşılıklar alabilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün hayatınızı ve yaşadıklarınızı gözden geçirirken, bazı noktalarda keyfiniz yüksek olacak. Yeni insanların size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir, kendinizi açın ve biraz daha özel hayatınıza odaklanın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR