Bugün devreye giren Merkür-Neptün dik açısıyla kafamız karışık ve belirsiz olabilir. Her tür işimizde ve iletişimimizde kolay aldanmalara, yönlendirilmelere açık olabiliriz. Bir yandan da hayalgücümüz yüksek çalışacak. Sanatsal konularda yaratıcılığımız artabilir. Koşullar net olmayacağı için önemli işlerimizi ve anlaşmalarımızı bu tarihe denk getirmemeye çalışalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; iş hayatınızda özellikle basın ve hukuk alanlarında ciddi başarılara imza atabilirsiniz. Sezgilerinizi doğru kullanırsanız sizi yanlış yönlendirmek isteyenlere karşı iyi bir güç elde etmiş olursunuz. Amaçlarınız var ve çok dikkat çekiyorsunuz bu yüzden sizinle uğraşanların sayısı hiç de az olmayacak. Bu sene, maddi konularda şanslısınız ama gerçekçi adımlardan uzaklaşmayın.

Koç Burcu: Düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.

Boğa Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle ortak harekete edeceksiniz.

İkizler Burcu: İş hayatınızda bugün duygularınız ve mantığınız arasında güzel köprüler kuracaksınız. Özel hayatınızda toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir. Ortaklaşa işlerinizde gerçekçi adımlar içinde olun.

Yengeç Burcu: Bugün yapacağınız iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gerekebilir, herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı ve sorunlar açabilir. Keyifli oluşumlar sizi mutlu edebilir.

Aslan Burcu: Ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. Aile hayatınızda huzurlusunuz.

Başak Burcu: Özel hayatınızda birtakım yanılgılar, hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, arada bir aracı varsa, yanıltıcı etkilere karşı da dikkatli olun. Sosyal çevreniz sizi hareketlendirebilir.

Terazi Burcu: Bugün yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Kafanız dağınık olabilir. Günlük işlerinizi iyi organize edin.

Akrep Burcu: Kendinizi göstereceğiniz alanlarda bugün iyi etkiler altındasınız. İyimserliğiniz üzerinizde.Parasal konularda yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Ticaretle uğraşıyorsanız gözünüzü dört açın.

Yay Burcu: Ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda; emlak alım, satım, kiralama konuları gibi etkileriniz varsa bu tarihte harekete geçmemelisiniz. Yine ailenizle olan ifadelerinizde, konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz.

Oğlak Burcu: Yakın çevrenizle olan bağlantı ve ilişkilerinizde birtakım hayallere, yanılgılara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama bir yandan da gerçekçi düşünmemek, kararlarınızı net oluşturamama gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu: Bugün gelecekte oluşacak bir iş için harekete geçerken parasal işlerinizde gerçekçi olmaya çalışın. Günlük iş ritminiz rahat akacak ve önemli işlerinizi kolay halledebileceksiniz. Fikirleriniz karmaşık olabilir.

Balık Burcu: Kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir. Kafa karışıklıkları ve birtakım konuların net olmamasına dikkat edin. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın üzerine düşecek ve planlar yapacaksınız.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR