HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Yapraklı sebzeler ekmek ve toplamak için harika bir gün. Genel olarak duygusal olacağımız bu gün, partnerimizle vakit geçirmek,insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Kararsızlıklarımıza ve dağınık etkilere dikkat.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; oldukça güçlü ve yoğun olan duygularınızı zaman zaman kontrol etmeyi öğrenmeli ve ani tavırlardan kaçınmalısınız.Yalnız kalmaktan hoşlanmıyorsunuz çünkü yalnız kaldığınızda hayal dünyanız fazlasıyla çalışıyor. İnsanlara güvenin ve kendinize acımaktan vazgeçin. Bu sene, ortaklı para işlerinizde daha rahat etkilere sahipsiniz.

Koç Burcu: Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardım etmeniz sizi mutlu edeken bir yandan da kendi hayatınız için önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Bugün geçmiş değerlendirmeleri ön planda olacak.

Boğa Burcu: Kendinizi eğitimek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz ama bu uğraşılarınızın karşılığını en çok birebir ilişkilerinizde göreceksiniz. Arkadaşlarınıza yardım etmek öne çıkabilir.

İkizler Burcu: İş bitiriciliğinizi, ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. Bu Pazar kalabalık yerlerde bazı işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Fırsatlarınızı iyi değerlendirmeye çalışın.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda tutkularınızı sevdiğiniz insana göstermek sizin için önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle geziler ve seyahatlerde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu: Aile hayatınız ya da eviniz için atacağınız adımlar sizi daha da güçlü kılabilir. Herşeyi planlayarak ve parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız.

Başak Burcu: Özel hayatınızda hem partnerinizle, hen de çevrenizde olan insanlarla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişimle aşk hayatınız giderek güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz.

Terazi Burcu: Aileniz için yapmanız gerekenler bugün sizi huzurlu ve mutlu kılabilir. Parasal konularda onlara yardım edebilir bir yandan da günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu: Sizinle güçlü irtibat sağlayan veya iyi anlaşan insanlara krediniz sonsuz. Bugün yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak ve aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz. Gerçekçi adımlar en önem vermeniz gereken konu olmalı.

Yay Burcu: Bugün gün içinde dinlenmek veya evinizde miskinlenmek isteyebilirsiniz. Para gücünüzün iyi olması size kendinizi daha iyi hissettirtecek. Arkadaşlarınızdan duyacaklarınız var.

Oğlak Burcu: Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlarda sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Yakın çevrenizdeki insanları düşünerek hareket etme ön planda olacak.

Kova Burcu: Sahip olduklarınız ve olacaklarınız bugün sizi yakından ilgilendirebilir. Başka insanlara yardımcı olmak ve güçlü yapınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor.

Balık Burcu: Güzel planlarınızı yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan alacağınız güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Bugün, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR