HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün önemli iş görüşmeleri, teklifleri karşımıza gelebilir, fikirlerimizde, düşüncelerimizde büyüyerek, zenginleşerek ilerleme isteğimiz yüksek olacak. Abartılı anlatımlar, söylemler, aşırı iyimserlik öne çıkabilir. Tutamayacağımız sözler altına girmemek en doğrusu. Yardımlaşma isteğimiz de yüksek olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık fikirli, çalışkan, cesaretli, sabırlı bir insansınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz ve sonunda istediğinize ulaşıyorsunuz. Sabrınızın yüksek olması sayesinde engelleri kolaylıkla aşacaksınız. Bu sene, hayatınızın en bereketli ve şanslı yıllarından biri olabilir.

Koç Burcu: Sevdiğiniz insandan alacağınız bir söz veya evlilik teklifi ayaklarınızı yerden kesebilir. Ayrıca ortaklaşa atılacak adımlarda, toplumsal işlerde de fayda sağlayabilir ve önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün büyük bir iş sözleşmesi, bir proje devreye girebilir. İş alanlarınızda kendinizi zenginleştireceğiniz bir dönem içindesiniz. Toplumsal konularda arkadaşlarınıza yardım etmek öne çıkabilir.

İkizler Burcu: Aşk hayatınızda, sevdiğiniz insanla olan paylaşımlarınız çok yüksek olabilir. Bir yandan da sanatsal işlerinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Dış ortamlarda bulunmak önem kazanabilir.

Yengeç Burcu: Ev, gayrimenkul alım-satım, kiralama, yer değiştirme konularında fırsatlar karşınıza gelebilir Bu fırsatları sevdiğiniz insanla güzel bir şekilde konuşarak birbirinize aktarmaya çalışın. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde.

Aslan Burcu: İletişimsel konularda çok güzel fırsatlar, şanslar ve teklifler karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki güzel gelişmeler, sizin hayatınızı da güzelleştirebilir. İş alanlarınızda yardımlarınız yüksek.

Başak Burcu: Bugün güzel bir para teklifi karşınıza gelebilir, maddi konularda şanslarınız ve seçenekleriniz yüksek olabilir. Kendinizi bir anlamda iyi hissedeceksiniz, planlarınız iyi akacak.

Terazi Burcu: Keyifli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler hayatı bir oktav yüksekten algılatabilir. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, aynı anda karşınıza birden fazla fırsatın da geldiğini görebilirsiniz.

Akrep Burcu: Geri planda duracağınız birtakım işlerinizde çok güzel teklifler alabilir, güzel işlerle karşılaşabilirsiniz. Maneviyatınızın arttığını göreceksiniz. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Yay Burcu: Sosyal çevrenizden gelecek bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Özel hayatınızda teklif beklediğiniz bir insan varsa arkadaşlarınızın organizasyonuyla ondan beklediğiniz teklifi alabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Dengeli, ölçülü ve herkesi düşünen yapınızla toplum önündeki konuşmalarınızda fazlasıyla dikkat çekebilirsiniz. Kariyerinizde güzel anlaşmalar devrede. Yakın çevrenizdeki insanlara yardım etmek önem kazanıyor.

Kova Burcu: Karşınıza gelecek bir fırsat, ayaklarınızı yerden kesebilir. Bu fırsatla beraber eğitim, seyahat, hukuk, medya, ticari işlerinizi hızlandırıyorsunuz. Kendi isteklerinize odaklanacaksınız.

Balık Burcu: Sosyal ortamlarda yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz Toplum önünde konuşma işiniz varsa insanları etkilemesini başaracaksınız. Ortaklaşa parasal konularda şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR