Bu haftasonu Ay Oğlak burcunda dolaşıyor; Mücadeleci ve öncü yönlerimiz ortaya çıkabilir. Ancak soğuk ve mesafeli tavırlarımız hem iletişimimizde, hem de özel hayatımızda sıkıntılara sebep olabilir. . Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Gelecek haftanın planlarını yapmak için bugünden faydalanabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; gizli yeteneklerinizle iş alanında özellikle buluş, teknoloji ve endüstri alanlarında girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk alan yanınızı hem iş hayatınızda, hem de özel hayatınızda dizginlemeniz gerekiyor. Girdiğiniz ortamlara güzel bir enerji yayıyorsunuz. Bu sene, kariyeriniz için mücadeleleriniz artabilir.

Koç Burcu: Bugün olaylara karşı daha anlayışlı ve daha spiritüel bir yaklaşım sergilemelisiniz. Sinirlerinizi gereken yerlerde kontrol etmeniz gerekecek. Kalabalık ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Öncülük etmeyi seviyorsunuz.

Boğa Burcu: Bugün dış ortamlarda, eğitim veya seyahate dayalı işlerinizde çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak, anın tadını almaya çalışacaksınız. İş ortamlarınızda yeteri kadar kendinizi rahat hissetmiyorsunuz.

İkizler Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınızı düzenleyecek, bu konuda ayrıntılarınızı tamamlamak için harekete geçeceksiniz. Önünüzdeki dönem harcamalarınız konusunda biraz dikkatli adımlar atmalısınız.

Yengeç Burcu: Bugün özel yaşantınızda olgun ve istediğiniz gibi davranacaksınız. Eğlenceli ortamların tadını çıkarın. İş hayatınızda duygusal tepkilerden kaçının.

Aslan Burcu: Bugün,iş ve hizmet hayatınızda enerjinizin son damlasına kadar çalışabilir, hırslı ve sorumlu yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. İş ilişkilerinizde her tür sorunu, kafanıza fazla takmaya meyillsiniz. Asabiyetten kaçının.

Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerinizde veya aşk hayatınızda olgun tavırlarınız sevdiğiniz insanın çok hoşuna gidebilir. İnsanlardan göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissetmeniz mümkün olacak.

Terazi Burcu: Bugün, eviniz ve ailenizle ilgili konularda bir çok işi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizde yaşanacaklar konusunda olayların iki yönünü incelemeden karara varmayın.

Akrep Burcu: Bugün, yakın çevrenizi işin içine alacak konularda kendinizden başka herkese yardımınız dokunabilir. Kafanızı olumsuz çalıştırmayın. Aşk hayatınız daha çok kalabalık yerlerde hareketleniyor.

Yay Burcu: Bugün harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir veya hesap yapmaya çalıştığınız için bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi ruhunuza yoğunlaştırın.

Oğlak Burcu: Bugün, işlerinizi hallettikten sonra sizi şevklendirecek ve hareketlendirecek işler peşine düşeceksiniz. Duyacaklarınız gün içinde kalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir.

Kova Burcu: Yoğun akan temponuzu biraz yavaşlatmak ve sağlığınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissedebilir ve gerçek duygularınızdan kaçabilirsiniz.

Balık Burcu: Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla gün içinde birkaç saat geçirmek size moral verecek. Hayatınızı destekleyen insanlara daha fazla kucak açmalısınız. Sosyal ortamlarda hırslı davranmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR