Bu cumartesi devreye giren Mars- Uranüs olumlu açısıyla, değişik ve farklı konular için kolaylıkla harekete geçebiliriz. Değişik teknikler, teknolojik konular, ilerici adımlar bize kazandırabilir. İş bağlantıları kurmak, girişimlerimiz açısından oldukça uygun yalnız bayram tatilinin son zamanları olduğu için sabırsız ve düşüncesiz davranışlardan uzak duralım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; iyiliksever yönünüzle, çevrenizdeki insanlardan hayır duaları alabilirsiniz. Çok dikkat çeken ve sivrilen bir insansınız, o yüzden başarıya ulaştığınızda kibirinizi kontrol etmesini öğrenin. Bu sene, enerjinizi istediğiniz gibi kullanmalısınız. Güçlü enerjilerle, duygusal konularla başa çıkmaya çalışın.

Koç Burcu: Bu cumartesi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde değişik ve farklı şansları karşınıza getirebilir. Sizi değiştiren, eğlenceli kılan konulara ve insanlara meyilli olabilirsiniz.

Boğa Burcu: Derinden giden ve hayatınızı değiştirecek konu ve olaylar bugünlerde sizi heyecanlandırabilir. Sosyal çevrenizde yaşadığınız konuları bugün daha etraflıca düşünmek isteyebilirsiniz. Olayları gözlemleyeceksiniz.

İkizler Burcu: Sosyal ilişkilerinizdeki değişimler, sizi heyecanlandıran konular özel hayatınızı da harekete geçiriyor. Ortaklaşa yapacağınız işlerde fırsatlarınız yüksek. Kariyerinizdeki olayları bugün arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızdaki girişimleriniz, kariyerinizi ve bu alandaki değişimleri hızlandırabilir. Fikirsel olarak bazı şeyleri kafanızda oturtamıyorsunuz, bunları etrafınızdakilerle konuşmaya ve bir çözüm bulmaya ihtiyacınız var.

Aslan Burcu: Oldukça hareketlisiniz ve konu seyahat, gezme olunca sizi kimse tutamaz. Eğitime dayalı konularda da enerjiniz hızlı çalışıyor. Maddi konularda yaşadığınız bazı gelişmeleri değişik yerlere giderek üzerinizden atacaksınız.

Başak Burcu: Özel hayatınızda yaşadıklarınızı gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Bir yandan da kafanızda oluşturduğunuz planları bugünlerde uygulamak için gerekli enerjiyi çok rahat sağlayacaksınız. Maddi konular sizi harekete geçirebilir.

Terazi Burcu: Günlük hayatınızın akışındaki gelişmeleri partnerinizle paylaşabilir, karşı taraftan bir çözüm bekleyebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde sizi harekete geçirecek, kısa vadeli planlar, yolculuklar oluşabilir.

Akrep Burcu: Bu tatilde depoladığınız enerjiyle günlük işlerinizi nasıl bir düzene oturtacağınız konusunda heyecanlısınız. Maddi konulardaki gelişmeler sizi harekete geçirebilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Yay Burcu: Cumartesi günü sizi harekete geçiren sanatsal konu ve olaylar, yaşadığınız sıkıntıları unutturabilir ya da hayatınızda etkili bir insandan değiştirmeniz gereken konularla ilgili önemli yardımlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızdaki insandan istediğiniz yardımı, yapmak istedikleriniz konusunda sizi harekete geçirecek eylemleri bulabilirsiniz. Yakın çevrenizde olup bitenleri, düşüncelerinizi masaya yatırma zamanınız geldi.

Kova Burcu: İletişimsel becerileriniz, aktiviteleriniz artmaya başlarken sizi heyecanlandıracak işlerin peşindesiniz. Maddi konularda yaşadığınız sıkışmaları kendinize eğlenceli alanlar yaratarak ya da yakın çevrenizle faaliyetler içine girerek atlatabilirsiniz.

Balık Burcu: Cumartesi, harekete geçtiğiniz konularda maddi olarak güzel seçenekler karşınıza gelebilir. Hayata keyifle ve esnek bakıyor olmanız, sıkıntı yaşadığınız işleri de düzeltebileceğiniz anlamına geliyor.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR