Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşacak. Bu birkaç gün sistit, zührevi hastalıklar, idrar yolu enfeksiyonlarına yakalanma ihtimalimiz daha fazladır. Bu günlerde bu ameliyat ve operasyonlardan kaçınmamız gerekir. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kararsız ve biraz huysuz bir insansınız. Savurgan bir yapınız var ve kararsızlığınız size çok şey kaybettiriyor. Politika, hukuk ve araştırma isteyen işler tam size göre. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi seviyorsunuz. Bu sene, hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda aradığınız istikrarı bulacaksınız.

Koç Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularında ciddi ve hesaplı hareket edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz ama ertelediğiniz bir çok işinizi halledebileceksiniz. Aşkta duygular çoşabilir.

Boğa Burcu: Bugün , daha fazla sevdiğinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kendi üzerinizde hissettiğiniz değişimler içsel olarak stres yaşamanıza neden olabilir. İşinize gereken özeni gösteriyorsunuz aynı ilgiyi sağlığınıza da gösterin.

İkizler Burcu: Bugün , aile hayatınızda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gerekenler ön plana çıkabilir ve siz sabırsızlıkla hareket edebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Eviniz ve ailenizle ilgili konulara kafa patlatmak ve bir denge sağlamak önemli olacak. Yine de hem mantığınız, hem duygularınız bugün doğru çalışacak. Aşkı kalıplara sokmayın.

Aslan Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınız ön planda olacak. Yorucu geçen birkaç günün ardından artık tamamen kendi ailenize odaklanmak isteyebilirsiniz. Doğru harcamalar yapacaksınız.

Başak Burcu: Bugün, enerjinizi daha derin konulara harcayabilirsiniz. Yakın çevreniz veya akrabalarınızın hayatıyla ilgili konular gündeminizi meşgul ederken herşeyi sorgulamanız sizi farklı bir ruh haline sokabilir.

Terazi Burcu: Bugün iletişim hainde olmak, keyif yapmak, gezmek ve eğlenmek isteyeceksiniz. Parasal konularda halletmeniz gerekenlerin üzerine yoğunlaşın zira bu işlere kolay kanalize olacaksınız.

Akrep Burcu: Bugün, arkadaş ortamlarınızda sizin istedikleriniz devrede olacak. Kafanıza iş konularını takmayın ve bugün vaktinizi kendinize ayırın. Kafanızda yarattığınız takıntılarınız size zarar vermesin.

Yay Burcu: Birkaç gündür üzerinizde hissedeceğiniz olumsuzlukları gözden geçireceğiniz bir gün olabilir. Organize olduğunuz zaman aranılan insan oluyorsunuz. Geçmişi artık bir kenara bırakarak kararlarınızı yönlendirin.

Oğlak Burcu: Kariyer ve iş alanlarınızın fazlasıyla aktif olduğu bu dönem, arkadaşlarınıza ve özel hayatınıza biraz daha özen göstermeye çalışın. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün uzak çevrelerde bulunma isteğiniz önünüzdeki günler için size yol planları yaptırabilir. İş ve kariyer alanlarınızda iletişiminizi sağlam tutmaya çalışın. Kafanızı rahatlatmaya ihtiyacınız var.

Balık Burcu: Daha fazla dış dünyaya ve yapacaklarınıza yönelik hareket etmeniz bugün ön planda olacak. Gerek sevdiğinizden gerekse ortaklarınızdan istediğiniz desteği alacaksınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR