Bugün ve yarın Ay Boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz uyarılıyor. Bu yüzden sağlığımızda üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Genel anlamda doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak, para çoğaltmak için harekete geçebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sevincinizi göstermekte ve duygularınızı ortaya koymakta zorlanıyorsunuz. Şanslı ortamlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekiyor, bu yüzden arkadaşlıklarınızda ve ilişkilerinizde zengin ve varlıklı insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Bu sene, kontrollü ve etkili hareket etmeye çalışmalısınız.
Koç Burcu: Maddi konular gündeminizden düşmeyecek. Kendinizi para alışverişi içinde bulacaksınız. Maddi konularda bazı ödemeler moralinizi bozmaya çalışsa da alacağınız güzel haberler bu sıkıntılarınızı dağıtacak.
Boğa Burcu: Moraliniz ve keyfiniz yerinde olduktan sonra tüm işleri rahatlıkla yapabilme özelliğine sahipsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanlarla girişeceğiniz işleriniz üzerinizde stres yaratabilir. Dikkatli adımlar atmaya devam edin.
İkizler Burcu: Hevessiz oluşunuzla birlikte önemsemeyeceğiniz detaylar başınıza iş açabilir. Bazen iş sorumlulukları size fazla ağır geliyor ve ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Gerginliklerden kurtulmanız gerekiyor.
Yengeç burcu: Arkadaş ortamlarınızdaki konuşmalarla özel hayatınızı destekleyebilirsiniz. Her şeye rağmen içindeki enerjiyi hiç kimse durduramayacak. Bir an önce ortamlara karışıp eğlenmek isteyebilirsiniz.
Aslan Burcu: Beraber çalıştığınız etkili insanlar, birçok konuda size yol gösterebilir. Bu tür bir fırsat kariyeriniz açısından oldukça etkili olabilir. Değerlendirdiğiniz taktirde başarıyı elde etme ihtimaliniz yüksek.
Başak Burcu: Bugün aşk hayatınızda yaşadığınız önemli değişimleri daha az samimi olduğunuz insanlarla paylaşma eğilimindesiniz. Aşkınızı ilk defa başka birine anlatmak size heyecan verebilir. Aile hayatınızdaki sıkıntıları geride bırakmak istiyorsunuz.
Terazi Burcu: Maddi konularda ailenizle belli planlar yapacaksınız. Küçük pürüzler ortaya çıkabilir. Hayatınızdaki insanın düşüncelerini öğrenmeden harekete geçmeyin, yoksa istediklerinizi yapmak biraz zor olabilir.
Akrep Burcu: Sosyal ortamınızın aktifliği özel hayatınıza ve ilişkilerinize yansıyabilir. Kendinize olduğunuz kadar, ilişkinize de dürüst olmayı deneyin. Maddi konularda karşınıza çıkacak olan bazı sıkıntıları iyi kontrol etmelisiniz.
Yay Burcu: Bugün maddi ilişki kurduğunuz kişiler bir para işinizi halledebilir. İş alanlarınız veya sağlık durumunuz, hayatınızın tam ortasında bir yer edinecek. İster istemez bu alanların etkileriyle fazlasıyla meşgul olacaksınız.
Oğlak Burcu: Bugün güçlü kişiliğinizle ve isteklerinizle kendinizi harekete geçirmek, sportif faaliyetlerde bulunmak ya da eğlenceli ortamlar içine girmek isteyeceksiniz. Bu aralar kafanızı dağıtmanın en kolay yolu bu olabilir.
Kova burcu: Bugün aile hayatınızda organize olmasını bilecek ve hareket alanınızı onların etrafında sağlayacaksınız. Daha doğrusu programlarınızı onlara göre ayarlama durumunuz var. Sosyal ortamlarınızdaki olaylar sizi de etkiliyor.
Balık Burcu: Bugün yakın arkadaşlarınızla veya kardeşlerinizle planlı bir etkinlik içinde olabilirsiniz. Aranızdaki bağı güçlendiren bu tür buluşmalar aslında size ayrı bir hava katacak. Özel ilişkilerinizde ortam ısınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR