HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya Ay Oğlak burcundayken iş konularına ve yapacaklarımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü önemli işlerimiz ve toplantılarımız için oldukça verimli ve akışkan birgün olabilir. Değişik ve sıradan olan herşey daha fazla ilgimizi çekecek. Perşembe günü saat 12:26 da Kova burcunda bir Parçalı Ay tutulması oluşuyor. İlişkilerimiz, sosyal ve toplumsal konu ve olaylar bu ay tutulmasıyla birlikte ön plana çıkacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız;  değişim rüzgarları hayatınızda çok etkili. Bu yüzden bir çok ilginç, farklı ve romantik deneyimler yaşayacaksınız. Değişik yerler, kültürler her daim ilginizi fazlasıyla çekiyor. Kafanız çok dağınık ve bu dağınıklık nedeniyle kazalara davetiye çıkarmamaya özen gösterin. Bu sene, hayatınızda çok önemli işlerle karşılaşacaksınız. Şansınız yüksek.

Koç Burcu: Güne iş alanlarınızdaki yoğun enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Kendinizi işinizde göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınızdaki atılımlar9ınızda desteklendiğinizi bilmek güzel. Aşk hayatınızda farklı duruşlar ve tavırlar hoşunuza gidebilir.

Boğa Burcu: Bu haftabaşı  eğitim, medya, seyahat ve ticaretle ilgili işlerinizde etkin duygusal tavırlarla hareket edeceksiniz. Kendinizi diğer insanlara karşı sorumlu görebilirsiniz. İş alanınızda kendinizi yetersiz hissederek, kendinize gereksiz yere yüklenmeyin.

İkizler Burcu: Güne ortaklaşa para gelir ve giderlerinize odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ve özel ilişkilerinize bu aralar  olumsuz yaklaşmaktan çok, yapabileceklerinize odaklanmanız sizin için en iyisi.

Yengeç Burcu: Bu haftabaşı özel hayatınız veya ortaklı işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla atacağınız adımlar size keyif verebilir. İletişimsel işlerinizde güzel gelişmelerde yaşayacaksınız.

Aslan Burcu: Güne yapılacaklar listenizi tamamlamak üzere başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizin sağlık konuları ve kendi sağlığınız öncelikleriniz arasında yer alabilir. Kendinizi eğitmek, yeni şeyler bulmak, gezmek ihtiyacındasınız.

Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi kanıtlamak ve göstermek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda güçlü duygular ve özgürlük hissiyle hareket edebilirsiniz. İlişkilere esnek bakmak kurtarıcınız olabilir.

Terazi Burcu: Bugün duygularınız kendinizi değiştirmeye yönelik çalışacak. Aldığınız bir takım kararlarda arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Önemli planlarınızı uygulamaya koymadan önce planlarınızı bu dönem gözden geçirin.

Akrep Burcu: Bugün yakın çevrenize ve iletişim halinde olduklarınıza karşı etkili iletişiminizle biraz patronluk taslayabilirsiniz ama işlerinizde güzel gelişmeleriniz var.  Yakın dönemde yaşadıklarınız sizi fazlasıyla yormuş olabilir.

Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarda, kariyerinizde ve iş çalışmalarınızda parasal konuşmalar  önemli olacak. İşinizde önemli anlaşmalar ve şansların ayağınıza geleceği bu dönem, sizi tam anlamıyla destekliyor.

Oğlak Burcu: Bugün yoğun istek ve arzularınıza göre davranacaksınız. İş alanınızda gösterdiğiniz çabaların karşılığını bu hafta istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Değişimden çok korkmayın, dış çevre ilişkilerinizi şekillendirin.

Kova Burcu: Bugün şansınızın yüksek olacağı noktalara yönelmelisiniz. İçinizde bir isteksizlik, üzerinizde durağanlık görülebilir. İş alanlarınıza yoğunlaştığınızda kafanızda kurduğunuz zor senaryoların azaldığına şahit olacaksınız.

Balık Burcu: Güne sosyal çevre ortamlarınızdaki organizasyonlar ve etkinlerle giriş yapacaksınız. Yüksek enerjili olmanıza rağmen canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir. Sevdiğiniz insanla sosyal olmalı, işlerinizi paylaşmalısınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR