HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün devreye giren merkür- plüton üçgeniyle etkili ve güçlü insanlardan fikirlerimiz adına  istediğimiz ve beklediğimiz destekleri alabiliriz. Ayrıntılı araştırma isteyen işlerimizi devreye sokmanın tam sırası. Olayların derinine inmeyi seveceğiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kendi bildiğinizi okumaya meraklı olduğunuzdan, çevrenizde size yardım etmek isteyen insanları görmüyorsunuz. Kendi kafanıza göre seçtiğiniz arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız olayları kestirip atmamalı ve onlardan ders çıkarmasını bilmelisiniz. Bu sene, bir çok işinizde başarıyı yakalayacaksınız.

Koç Burcu: Önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri kafanızdaki şüpheleri yok edebilir. Güçlü insanlardan destekleriniz yüzünüzü güldürecek. Akşam saatlerinde hırslı ve çabuk hareket eden yapınızı iyi dengeleyin.

Boğa Burcu: Üretken olacağınız işlerde, sanat alanlarınızda mantıkla ve çözümle yola koyulacaksınız. Önemli insanlar işiniz ve aşk hayatınızda size destek vermeye hazırlar. Bugün kreatif işlerinizde şansınızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, evinize yönelik harcamalarınız sizi mutlu edebilir.. Aileniz için yapılacak ortaklaşa para konularında etkili bir gün olabilir, belki de eşiniz veya sevdiğiniz insan size bu konuda yol gösterebilir.

Yengeç Burcu: Bugün, akraba veya kardeşlerinizle ya da çevrenizde size yakın olan insanlarla planlar yapabilirsiniz. Yine de ortaklaşa yapılacak birçok işte bugün şans ve fırsatlarınız olabilir, güçlü iletişim herşeyin anahtarı olacak.

Aslan Burcu: Maddi konularda veya paraya dayalı işlerinizde konuşmalar gündemde olacak. İş hayatınızdaki etkili insanlar parasal konularda size gereken desteği sağlayacaklar. Bugün etkili iletişiminizi para ve iş alanlarınızda devreye sokmalısınız.

Başak Burcu: Kişisel istekleriniz ve beklentileriniz bu aralar oldukça yoğun, aslında biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizi fikirleriniz konusunda hem etkileyecek, hem de destek olacak.

Terazi Burcu: Düşündüklerinizi, profesyonel alanlarınıza rahat aktaracasınız.  Bugün bazı fikirleriniz ailevi konularda işinize yarayabilir. Ailenizden güçlü bir insandan yardım istemekten ve almaktan çekinmeyin.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız güçlü insanlar sosyal ortamlarda sizi istediğiniz gibi destekleyecekler. Güçlü iletişimle istediğiniz şartlara sahip olabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün, iş alanlarınızda parasal konularınızı rahat halledebileceksiniz. Parasal konularda önemli görüşme fırsatlarınız bugün sizi mutlu edebilir. Hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak akşam saatlerinde sakarlıklara dikkat edin.

Oğlak Burcu: Siz hayata karşı güçlü durdukça, fikirlerinizi hayata geçirmek daha kolay olacak. Daha az tanıdığınız ve ticaret yaptığınız insanlardan alacağınız destekler bugün fazla olabilir. Akşam saatlerinde öfkenizi ve sabırsızlığınızı içinize atmayın.

Kova Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem mücadelelerinizi iş alanlarınıza kaydırın. Bazı fikirleriniz size yol gösterebilir. Beklenmedik yerlerden alacağınız destekler sizi mutlu edebilir.

Balık Burcu: Sevdiğiniz insanla problemleriniz varsa üzerine eğilebilir, sorunlara mantıkla yaklaşabilirsiniz. Gün içinde, keyif için harcamalarınız fazla olabilir. Güçlü arkadaşlarınız önemli ortaklaşa işlerinizde size istediğiniz desteği verecek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR