Bu Cumartesi Merkür- Satürn dik açısı devrede olacak. Kritize eden, devamlı eleştiren ve hep bardağın olumsuz gören yanıyla hareket edebiliriz. İşlerimizde ve görüşmelerimizde bir takım sorunlar ve engeller oluşabilir. Önemli anlaşmalarımız için bugünü seçmeyelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; duygusal konularda tez canlı ve zaman zaman fevri olabiliyorsunuz. İradenizin güçlülüğü ve dayanıklılığı, hayatınızda zorluklarla karşılaştığınızda sizi bulunduğunuz zor durumlardan rahatlıkla kurtaracak. Dostlarınız çok fazla ve onlara değer veriyorsunuz. Bu sene, hayatınızda yeni bir dönem başlıyor, düşüncelerinizde negatiflikten uzak durun.
Koç Burcu: Bugün bir iş seyahatinizde, iş eğitiminizde, dışarıda iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde bir takım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hayat sorumluluklarınız etrafınızdaki olup bitene olumsuz bakmanıza neden olabilir.
Boğa Burcu: Aşk, eğlence hayatınız için ya da keyif aldığınız alanlar için yapacağınız harcamalarda birtakım zorlanmalar, sıkıntılar, problemler söz konusu olabilir. Yine çocuğunuzla olan bağlantınız ve çocuğunuzla olan iletişiminize bu süreçte dikkat etmelisiniz.
İkizler Burcu: Bu Cumartesi ikili ilişkilerde karşı tarafla anlaşmakta biraz zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde çok ciddi hayal kırıklıkları ve sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız haftasonu iletişiminizde dikkatli olmaya özen gösterin.
Yengeç Burcu: Hayat sizi desteklemeyebilir. Sorumluluklarınızla ilgili sıkıcı gelişmeler, endişeler, gerginlikler biraz sinirlerinizi bozabilir. Huzursuz ortamlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Gece saatlerinde ailevi konulara odaklanacaksınız.
Aslan Burcu: Aile hayatınızda anlaşmazlıklara açıksınız. Aşk ve çocuk sorumluluklarınız hayata biraz olumsuz gözlerle bakmanıza neden olabilir. Bazı işlerinizdeki konuşma ve görüşmelerinizde engellere ve sorunlara dikkat.
Başak Burcu: Ailevi ilişkilerde sorumluluklarınızla ilgili birtakım endişelerin, sinirsel gerginliklerin ve huzursuz ortamların devreye girdiğini görebilirsiniz. Özellikle bazı konuşmalarınız aile büyükleriniz tarafından onay görmeyebilir.
Terazi Burcu: Cumartesi günü yakın çevrenizin sorumluluklarıyla baş etmek ve uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bakış açınız biraz dar olabilir, endişeli ve gergin halleriniz ön plana çıkabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin.
Akrep Burcu: Maddi konularda birtakım sıkışmalar oluşabilir. Sorumluluklarınızla ilgili can sıkıcı gelişmeler ve endişeler karşınıza gelebilir Sosyal çevrenize karşı parasal konularda kendinizi biraz yetersiz hissetmeniz mümkün.
Yay Burcu: Kariyerinizi ilgilendiren bazı konuşma ve görüşmelerde sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Hayat sorumluluklarınız size soluk aldırmayabilir, bu da bazı işlerinizde gerginliklere neden olacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttırın.
Oğlak Burcu: Yabancılarla yapılacak işlerde ve yurtdışı bağlantılı görüşme ve konuşmalarınızda sıkıntılara açıksınız. Özellikle seyahat ediyorsanız bazı noktalarda zorlanabilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.
Kova Burcu: Ortaklaşa parasal işlerinizde sosyal çevrenizden destek göremeyebilirsiniz. Özellikle parasal konularda arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde birtakım aksiliklere, sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Bu süreçte kimseye borç vermeyin.
Balık Burcu: Ortaklaşa işlerinizde önemli adımlardan kaçının. Ortağınızla göz önünde bulunacağınız önemli toplantılarda fikir anlaşmazlıkları gündeme gelebilir. Haftasonu özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı sorunlara açık olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR