Bugün sabah saatlerinde mantıklı planlarla ilerlerken, bazı konularda harekete geçmekte zorlanabiliriz. Gün içinde akşam saatlerine kadar Ay boşlukta olacak. Önemli kararlardan kaçınmak gerek. Akşam saat 18:37’de ay burç değiştiriyor ve Boğa burcuna geçiyor. Daha oturaklı, daha keyfe yönelik hareket edebiliriz. Bir yandan da duygusal yanımızla, mantığımız arasında bocalamalar devrede olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; dürüst, akıllı, araştırmacı, zeki bir insansınız. İçe dönük yapınız ve kolay anlaşılmayan duygularınız toplum içinde yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Güzel şeylere sahipsiniz ama siz hep daha fazlasını arıyorsunuz. Karşı cinsin düşünceleri sizin için çok önemli. Bu sene, özel hayatınızda güzel gelişmeleriniz olabilir. Şanslısınız.
Koç Burcu: Çocuklarınıza ve sevdiklerinize karşı fedakar yaklaşımlarınız ön planda olabilir. Yine de bugün kendi kafanıza göre hayatı yaşamak isteyeceksiniz. Dengeyi iyi sağlayın.
Boğa Burcu: Arkadaşlarınıza karşı hayır diyemiyorsunuz ve bugün aile hayatınıza vaktinizi harcamak isterken, kendinizi sosyal ortamlarda bulabilirsiniz. İç dünyanızla temas halindesiniz.
İkizler Burcu: Yakın çevrenize, akraba veya kardeşlerinize karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Fedakarlığınızın da bir sınırı olmalı. Sosyal ortamlarda para harcamalarınız olabilir.
Yengeç Burcu: Bugün göz önünde olacağınız, kalabalık yerleri tercih edeceksiniz. Sizden daha uzakta olduğunuz insanlara karşı yardımsever tavırlarınız ön planda olabilir. Çok abartmayın.
Aslan Burcu: Başkalarına faydalı olma konusunda kendinizi fazla zorluyorsunuz. Uzak ortamlarda veya tatilde yalnızlığın ve aynı anda sosyal olmanın tadını çıkarabilirsiniz.
Başak Burcu: Sezgilerinizin bu aralar iyi çalıştığına şahit olabilirsiniz. Yapmanız gereken düşüncelerinizi durdurup biraz duygusal hareket etmeniz olabilir. Özel hayatınızda herşey karşı tarafa göre şekillenebilir.
Terazi Burcu: Arkadaşlarınızla beraber, özel hayatınız ve sosyalliğiniz renkleniyor. Sevdiğinizle ortamlarda bulunabilirsiniz. İş alanlarınızda fedakar yaklaşımlarınız ve hayır diyememeniz sizi bazen zor durumda bırakıyor.
Akrep Burcu: Bugün günlük ritminizi akşam saatlerinde beklendik olaylarla hızlandırabilirsiniz. Kendinizi iş ve enerji anlamında güçlü hissediyorsunuz. Özel hayatınızda fedakarlıklarınızı aza indirin.
Yay Burcu: Tatilde ve dış ortamlarda keyfinize diyecek yok, gezmek, görmek, dolaşmak isteyeceksiniz. İçinizdeki heyecanı ancak paylaşımlarla dengeleyebilirsiniz. Aile hayatınızdaki fedakarlıklarınız üzerinize gereksiz yükler bindirebilir.
Oğlak Burcu: Bugün akşam saatlerinde ev ortamlarınızda değişik ve farklı oluşumlar söz konusu olabilir. Hisleriniz sizi doğru yönlendirebilir. Akraba veya kardeş sorumluluklarınızı biraz azaltmalısınız.
Kova Burcu: Sevdiğiniz insanla planlarınıza yakın çevrenizi katarak gününüzü eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Maddi konularda herşeyi alttan almamaya ve isteklerinizi dile getirmeye çalışın.
Balık Burcu: Günlük planlarınızı rahatlıkla yapacağınız ve kafanıza göre harcama isteğiyle yoğun bir gün sizleri bekliyor. İş ve sağlık konularında kendinizden çok ödün vermeden ilerleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR