HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saatlerinde oldukça keyifli bir şekilde güne hazırlanabiliriz. Anlayışla ve biraz da kendi isteklerimize göre hareket edeceğiz. Saat 10:00 da ay boşluğa giriyor. Ay’ın hiçbir gezegenden açı almaması el attığımız önemli işlerimizin de boşlukta olmasına neden olabilir. Öğleden sonra saat 16:18 e kadar tamamlamamız gereken işlerimizin üzerine eğilebiliriz. 


BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; başkalarına yardım etmek ve el uzatmak sizin için çok önemli. Bu da etrafınızda çok arkadaş olasına neden oluyor.Yaratıcılığınızı kullanmayı öğrenmelisiniz. Bu sene, hayatınızda keyifli değişimlere hazır olun, eğleneceksiniz.

Koç Burcu: Bugün, yakın çevrenize karşı konuşmalarınız hızlanabilir. İçten, samimi duygularınızla sevdiklerinizle paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Özel hayatınıza ve ortaklı işlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir

Boğa Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatına veya isteklerine göre kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttıracağınız gibi önemli parasal anlaşmalar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu: Bugün hayatınıza dair konuşma ve görüşmelerinizde hızlanmalar yaşanabilir. Çocuklarınızla veya aşkınızla ilgili konular öğleden sonra yerini iş ve sağlık alanlarınıza bırakacak.

Yengeç Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınıza odaklı başlayan gününüz öğleden sonra yerini daha eğlenceli konu ve olaylara bırakabilir. Aşkınızla iletişiminiz hızlanacak. Varsa çocuğunuzla ilgili ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınıza karşı anlayışlı, doğru ve güzel yaklaşımlarınız olabilir. Öğleden sonra ilgi alanınız ev ve ailevi konulara kayacak. İşlerinizi tamamladıktan sonra kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz.

Başak Burcu: Gün içinde parasal konularda öğlen saatlerine kadar önemli kararlardan kaçınmalısınız. Bir yandan da tamamlamanız gereken işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak.

Terazi Burcu: Bugün eskiden tanıdığınız insanların karşınıza getireceği teklifler, plan ve projeler üzerine eğilebilir, dış ortamlarınızda kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Önemli sorumluluklarınız olabilir.

Akrep Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularında olumlu etkiler altında olacaksınız yalnız önemli kararlarınızı öğleden sonra yapmaya özen gösterin. Kişisel istek ve beklentileriniz artmaya başlayacak.

Yay Burcu: Bugün öğlene kadar sosyal çevre konularınız öne çıkmaya başlayacak. Daha fazla kalabalık ve grupsal işlerinizle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonraysa biraz kendinizi durgun ve isteksiz hissetmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: İş ortamınızda beraber çalıştığınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. İş alanlarınız bir kaç gün boyunca yerini, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize bırakacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttıracaksınız.

Kova Burcu: Bugün aşk mevzularınız önem kazanacak. Çocuklarla olan ilişkileriniz de devrede olabilir. Öğleden sonra enerjiniz yükselmeye başlıyor. Göz önünde olacaksınız ve çok çalışacaksınız.

Balık Burcu: Bugün ailenizle olan konuşmalarınızda keyfiniz yüksek olabilir. Sabah satlerinde ortaklaşa para konularınız sizi zorlarken öğleden sonra uzak çevrelerde rahat etkiler altında olacaksınız.

 

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR