HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün devreye giren güneş- neptün karesiyle, dış koşulların bizi aldatacağı, yanılgılara açık bir gün geçirebiliriz. Hayalgücümüz yüksek çalışırken, enerjimiz düşük olacak. Bağışıklık sistemimize, alerjilere veya enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; başkalarının düşüncelerini ve yaptıkları işi etkileyebilecek bir gücünüz var. İnsanlar sizden kolaylıkla etkileniyor.Yalnız kuruntulu taraflarınız ve aceleci tavırlarınızla bu gücü yeteri kadar kullanamıyorsunuz. Bu sene, hayati girişimlerinizde gerçekçi olamayabilir, bazı aldanmalar yaşayabilirsiniz. Gözünüzü dört açın.

Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı konularda aldanmalara açık bir gün olabilir. Enerjiniz yakınçevre alanlarınızda düşük çalışacak. Şartların net olmaması, kafanızı ve girişimlerinizi karıştırabilir. Çok dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizde bulunan insanlar, maddi konularda sizi yanıltabilirler. Borç alıp, vermeyin. Yine bulunacağınız bir etkinlikte veya davette maddi olarak sömürülmediğinizden emin olmalısınız.

İkizler Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz düşük çalışabilir. Alerjilere veya enfeksiyonel hastalıklara dikkat etmelisiniz. Yine bugün  iş alanlarınızda yanılgılara ve aldanmalara karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu: Yabancılarla olan ilişkileriniz, seyahat veya iş alanlarınızdaki belirsizlikleriniz, gelecek planlarınızda sizi yanıltabilir. Bir seyahat, eğitim, ticaret işiniz varsa birkaç gün boyunca dikkatli olmaya çalışın.

Aslan Burcu: Hayatınızı paylaştığınız insanın parasal konulardaki belirsizliği ve dağılmaları, iş alanlarınızda veya sosyal ortamlarda sizi yanıltabilir. Arkadaşlarınızla borç alıp verme işine girmemeye çalışın.

Başak Burcu: Özel hayatınızdaki net olmayan koşullar, iş alanlarınızdaki gelişmeleri sekteye uğratabilir. Size danışmanlık hizmeti veren insanların iş alanlarınızı yanlış yönlendirmesine izin vermemeye çalışın.

Terazi Burcu: İşinize dayalı seyahatlerde, eğitim alanlarında yanlış yönlendirilmelere açık olabilirsiniz. Gözünüzü dört açın ve birkaç gün boyunca oluşacak koşulları kafanızda çok büyütmeyin.

Akrep Burcu: Tutkularınızın aşk hayatınızda sizi yanıltmasına veya aldatmasına izin vermemelisiniz. Yine hayata gerçekçi bakmayışınız yüzünden ortaklaşa para alanlarınızda yanılgılara meyilli olacaksınız.

Yay Burcu: Bu Perşembe , ailenizin ilişkilerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, ilişkilerinize gerekenden fazla anlam yüklememelisiniz. Davranışlarınızdaki belirsizlikler, ilişkilerinizi zorlayabilir.

Oğlak Burcu: Yakın çevre ilişkileriniz, iş alanlarınızda sizi yanlış yönlendirebilirler. Aldanmalara karşı uyanık olun. Yine bugün enerjiniz düşük çalışabilir. Hastalıklara veya alerjilere dikkat edin.

Kova Burcu: Bugün, aşk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar konusunda yanılma ihtimaliniz yüksek. Borsa veya spekülasyonu yüksek işlerden uzak durun. Yine özel hayatınızda gerçekçi olamayacaksınız.

Balık Burcu: Aile hayatınızda enerjiniz düşük çalışacak. Kendi kişisel hayatınızın belirsizlikleri, ailenizi yanıltabilir veya tam tersi bir durum oluşabilir. Hayalci davranmamaya ve buna göre kararlar almamaya çalışın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR