Bu Pazar, Ay Başak Burcunda dolaşıyor; haftanın bu son gününde, her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olabiliriz. En küçük şeyleri bile çok düşünerek kafamıza takmamız mümkün. Disiplinli ve planlı atılacak adımlar, hafta başlangıcında işlerimizi kolay organize etmemizi sağlayabilir. Duygusal iniş çıkışlar bizi zorlasa bile, bazı ortamlardan, konuşmalardan aradığımız keyfi ve tatmini sağlayabiliriz
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; karşı cinsin ilgisini çok kolay üzerinize çekiyorsunuz. Doğa üstü konular, gizemli bilgiler ve edebiyat ilginizi fazlasıyla çekiyor.Toplumsal konularda, insanlığı ilgilendiren işlerde başarı sağlayacaksınız. Bu sene karşınıza çıkacak fırsatları etkili bir şekilde değerlendirmelisiniz.
Koç Burcu: İş hayaınızın detayları ve maddi kazançlarınıza odaklısınız ve bu konuda yapılması gereken işleriniz kafanızı kuracalıyor. Bu Pazar, iletişim halinde olacağınız insanlarla bağlantılarınızda ufak tefek sorunlara oluşabilir.
Boğa Burcu: Kendinizi güçlü, enerjik ve hareketli hissediyorsunuz, hayatınız için planladığınız ve konuştuğunuz çok şey var. Özel hayatınızda bazı maddi tatminsizlikleriniz olsa bile bugün kendiniz ve sevginiz için enerjinizi çalıştırabilirsiniz.
İkizler Burcu: Aile hayatınızda daha kolay organize olabileceksiniz. Önemli işler bugünün konusu değil. Planlarınız yüksek ama sizi içsel olarak korkutan veya engelleyen konular var, bugün onları çözümlemek için uygun birgün olabilir.
Yengeç Burcu: Sizin kendi içinizde onayladıklarınızı yakın çevrenizdeki insanların onaylamasını beklememelisiniz. Aile hayatınızla olan ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli projelerinizde grup enerjisinden faydalanmaya çalışın.
Aslan Burcu: Maddi konularda kafanızdaki planlarla bugün çevrenizin ve arkadaşlarınızın planları örtüşmeyebilir. Yine de hayatınızda sizi harekete geçiren konularda doğru yolda olduğunuzu bilmeli ve istekleriniz için çaba sarfetmelisiniz.
Başak Burcu: Özel hayatınızdaki ilişkileriniz, kendi kişisel arzu ve isteklerinizin önüne geçebilir. Bir seyahat, eğitim veya iş mevzusunda kolay harekete geçeceksiniz. Özel hayatınızda desteklendikçe işlerinizi daha kolay hallediyorsunuz.
Terazi Burcu: Bugün ortak harcamalar konusunda enerjiniz daha rahat akabilir. Daha az tanıdığınız yerlerde biraz daha tedirgin ve mutsuz olabilirsiniz. Davranışlarınız size bu aralar artı puan kazandırıyor.
Akrep Burcu: Gelecek adımlarınız ve özel hayatınızı düzene koymanız sizin için önemli. Bugün partnerinizle sosyal ortamlarınızda birbirinizi harekete geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınız size bir para mevzusu açabilir.
Yay Burcu: İnsanların sizden beklentileri fazla ve bugün onların istediği gibi davranabilirsiniz. İşinizde sizi harekete geçiren konular var yalnız özel hayatınızda partnerinizin onayladıklarını siz onaylayamayabilirsiniz.
Oğlak Burcu: Hayatınızda daha çok sanatsal ve eğlenceli tarafa kaymak ve hayatı hafife almak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda partneriniz sizi nasıl mutlu edeceğini bugün davranışlarıyla size gösterebilir.
Kova Burcu: Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarla uğraşabilir, kafanızı maddi konularla meşgul edebilirsiniz. Eğlence ihtiyacınız yüksek olmasına rağmen bazı işleriniz yüzünden bu planlarınızı ertelemek veya yapmamak söz konusu olabilir.
Balık Burcu: Özel ilişkilerinizin daha fazla ön planda olduğu bugün ya sevdiğinizle kısa planlar içinde olacaksınız ya da yakın çevrenizdeki insanlar önemli konularda size eşlik edecekler. Yuvanızda bazı konuları çok sorun etmemeye çalışın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR