Bugün sevdiklerimizden beklentilerimizi dile getirmeye çalışalım. Kendimizi ilişkilerimizde göstermekte zorlanabiliriz. Yine kuralları ve sorumlulukları hayatımıza katmakta sorun olabilir. Akşam saatlerinde 20:10 itibarıyla Ay Boğa burcuna geçecek ve hıdrellez için daha somut ve elde edebileceğimiz isteklerimizin üzerine düşebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; iş hayatınızda girişkenliğiniz ve dikkatli tavırlarınız size her zaman yol gösterecek. Kısa zamanda istediğiniz gibi hareket etmeyi öğrenecek ve başarı kazanacaksınız. Zor ilişkilerden uzak durmalısınız. Bu sene, kendi beklentilerinizi karşılayacak işlerin peşinden gitmelisiniz. Bu etkiye dikkat edin.
Koç Burcu: Bugün dış ortamlarda maddi konuşmalarda beklentilerinizi dile getirmeye çalışın. Önemli sorumluluklarınız üzerinizde bir yük oluşturabilir. Akşam saatlerinde kafanız daha önemli konulara yönelik çalışabilir.
Boğa Burcu: Bugün hayata dair önemli sorumluluklarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Oldukça kadersel etkiler altındasınız ve karşınıza çıkacak olan durumların sizi değiştirmesine izin vermelisiniz.
İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda başkalarıyla olan işbirlikleriniz önem kazanıyor. Bir yandan da özel hayatınızda sevdiklerinizden beklentilerinizi dile getirmek sizin için önemli olacak. Akşam saatlerinde durgunluğunuz artabilir.
Yengeç Burcu: Duygusal yönden iş sorumluluklarınız devrede olurken, sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde bazı tıkanmalara açıksınız. İstek ve beklentilerinizi dile getirmeli, duygusal yönünüzden beslenmelisiniz.
Aslan Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda karşınıza gelecek olan fırsatlar sizi iki arada bırakabilir. Hangi sorumluluklarınızın daha önemli olduğunu farketmeniz bugün önemli olabilir. Streslerinizi sevdiklerinizden çıkarmayın.
Başak Burcu: Maddi konularda anlık kararlar almaya yatkınsınız yalnız özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde bazı beklentilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Sorumluluklarla uğraşmak bugün zor gelebilir.
Terazi Burcu: Yakın çevrenizin duygusal sorumluluklarınızı üstlenmek bugün biraz sizi yorabilir. Aynı anda birden fazla konu ve olayla uğraşabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı açık olmaya çalışmak sizi zorluklardan koruyabilir.
Akrep Burcu: Özel hayatınızın maddi sorumlulukları bu dönem sizi fazlasıyla zorlayabilir. Hayattan beklentilerinizi dile getirmeli ve herşeyden önce kendinize dürüst olmalısınız. Akşam saatlerinde sevdiğinizle keyfiniz artabilir.
Yay Burcu: Hayatınızın sorumlulukları iş ve günlük koşturmalarınızın direncine takılabilir. Bugün bazı işlerinizde olabildiğince net ve istikrarlı olmalısınız. Bazı olaylar elinizde olmayabilir. Önemli işleriniz için birkaç gün daha beklemek faydalı olabilir.
Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda sevdiklerinizden beklentilerinizi ve isteklerinizi bugün dile getirmelisiniz. Üzerinizde bir baskı oluşabilir. Akşam saatlerinde ilgi alanınızı daha eğlenceli konulara kaydırmak arzusunda olabilirsiniz.
Kova Burcu: Aile hayatınız ve sosyal çevrenizin gereklilikleri arasında gidip geliyorsunuz. Aynı anda birden fazla yerde bulunamazsınız. Akşam saatlerinde evinizde dinlenmek ve rahatlamak önemli olacak.
Balık Burcu: İletişimi yüksek bir dönemde iş ve kariyer sorumluluklarınız sizi fazlasıyla zorlayabilir. İstek ve beklentilerinizi net dile getirmeye özen gösterin. Akşam saatlerinde yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar size keyif katabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR