Haftaya ay balık burcundayken, duygusal, şefkatli ve biraz da dağınık etkilerle başlıyoruz. Salı günü güzel şanslar, fırsatlar ve seçenekler karşımıza gelebilir. Olayları geniş pencereden görmeye yatkın olacağız. Cuma günü boğa burcunda bir yeniay yaşanacak. Bu yeniay, sahip olduklarımız ve parasal konularda daha önceden konuşulmu konuları devreye sokabiliriz. Haftasonu güçlü insanlardan desteklerimiz yüksek olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sevimli, neşeli, pozitif, insanları seven bir kişiliğe sahipsiniz. Diğer insanlara yardım etmeyi seven yapınızla çevrenizin göz bebeğisiniz. Ailenize oldukça düşkünsünüz. Bu sene, iş anlamında şansınız oldukça yüksek olacak yalnız duygusal konularda kendinizden emin olmalısınız.

Koç Burcu: Sahip olduğunuz herşeyin aslında maneviyatınızla bağlantısı var ve siz sahip olduklarınızı paylaşmayı da biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşleriniz bugün fazla olabilir. Gönlünüzden geçenlerin kolaylıkla gerçekleştiğini göreceksiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

İkizler Burcu: Bugün, yaratıcılığınız iş alanlarınıza olumlu yansırken, kafanızdaki planlarınızı devreye sokabilirsiniz. İş bitirici yapınızla toplum önünde daha kolay farkedileceksiniz. İletişiminizi güçlü ve açık tutmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu: Bugün, arkadaşlarınızla kafanızda yaptığınız her tür planları devreye sokabilirsiniz. Grupsal enerjiler içinde daha rahat olduğunuz bir dönemdesiniz. İşlerinizi yalnız halletmeyin, daha az tanıdığınız insanlar sizi yönlendirebilir.

Aslan Burcu: Bugün, başkalarından alacağınız yardımsever etkilerle kafanızdaki planları şekillendirebilirsiniz. Bu dönem başkalarına yardım etmek her anlamda ruhunuza iyi gelebilir. İş hayatınızda diğer insanlardan alacağınız destek bugün işinize yarayabilir.

Başak Burcu: Özel hayatınızda güzel ve istediğiniz bir seyahat gündeme gelebilir veya siz uzak çevrenizde bulunan insanlarla iş birliği içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize karşı şefkat dolu olacaksınız.

Terazi Burcu: Bugün, iş hayatınızda parasal konularda fedakar etkileriniz devrede olurken, gerçekçi olmaya özen gösterin. İş alanlarınızda dağılma etkisine karşı dikkatli olun. Maddi konularda başarılı adımlar atılabilir.

Akrep Burcu: Gün içinde, romantik etkileşimlerin özlemiyle, özel hayatınızda biraz hayalci davranmanız söz konusu olabilir. Kendinizi eğlenceli konu ve olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Başkalarının hikayelerini dinlerken, kendi yaşadıklarınızı sorgulayacaksınız.

Yay Burcu: Bugün, ailenize yardım etmek konusunda istekli olacaksınız, yapılması gereken işleriniz vaktinizi alabilir. Hayatın yönetemediğiniz yanlarına karşı ciddi yaklaşımlarınız olabilir. Yapılması gereken işlerinizi başka bir güne bırakmayın.

Oğlak Burcu: Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, eğlenceli ve aktif bir gün içinde olabilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir. Özel hayatınızda sevdiğinizle paylaşımlarınızı devreye sokun.

Kova Burcu: Bugün, ailenize karşı cömert olabilirsiniz. Özellikle parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken veya harcamalarda bulunurken hayalperest ve fazla dağınık olmayın.

Balık Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar yaratıcılığınızı arttırabilir. Kendi istekleriniz devrede olurken, dağınık etkilere karşı dikkatli olun. Diğer insanlara karşı şefkatiniz yüksek olacak.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR