Bu Pazar, duygularımız ve düşüncelerimiz arasında gitgellerimiz olabilir. Tahminlerimiz bizi yanıltabilir. Duyacağımız bazı konuları çok fazla sorun etmemeye özen gösterelim. Öğleden sonra ay Yay burcuna geçecek ve daha farklı konulara yönelebiliriz. Gece saatlerinde daha agresif ve huzursuz olmamız mümkün görünüyor.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sanatkar, sevecen, tavizkar, saygılı bir insansınız. Yaşamdaki herşeye büyük bir saygıyla yaklaşıyorsunuz. Kendinize olan güveninizi arttırmalı, iş hayatınızda gereğinden fazla sorumluluk üstlenmemelisiniz. Bu sene, yeni girişeceğiniz işlerde ilişkilerinize daha fazla önem vermelisiniz. Şansınızı iyi değerlendirin.
Koç Burcu: Para işlerinizle başlayan gününüz öğleden sonra yerini başkalarıyla yapılacak önemli görüşmelere ve işlere bırakabilir. Kafanızın biraz rahatlamaya ihtiyacı var. Bu dolunayla birlikte ortaya çıkacak para işlerinizi bir kenara bırakın, o zaman rahatlayacaksınız.
Boğa Burcu: Bugün şartlar sizin elinizde olmayabilir. Ortaklı hareket etmekte, sevdiğiniz kişiyle planladıklarınızı yapmakta zorlanıyorsunuz. Öğleden sonraysa daha çok ortak parasal konular üzerine eğilmeye başlayacaksınız.
İkizler Burcu: Günlük, rutin işlerinizde hızlısınız ama bu aralar üzerinizde dolaşan isteksizlik bulutu sizi zaman zaman yavaşlatıyor. Gün içinde özel hayatınızın sorumluluklarına odaklanacak ve sevdiklerinize karşı sevginizi göstermekte zorlanacaksınız.
Yengeç Burcu: Arkadaşlarınızla veya hoşlandığınız insanla daha fazla haşır neşir olmak isterken bugün öğleden sonra iş konularında sorumluluklarınız devreye girmeye başlıyor. Bu da sizi gereğinden fazla agresif yapabilir.
Aslan Burcu: Kendi davranışlarınıza ve ailenizin ihtiyaçlarına odaklandığınız birkaç günün ardından aşk hayatınızın üzerine düşecek ve biraz olaylara içsel tepkilerle yaklaşacaksınız. Özellikle spor yaparken dikkatli olun.
Başak Burcu: İletişiminizde bir yandan hızlı, bir yandan da derin olmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonraysa aile hayatınızın sorumlulukları duygusal olarak sizi yorabilir. Aile hayatınızda eski bazı sorunların üzerine temkinle eğilmeye çalışın.
Terazi Burcu: Maddi konulardan uzaklaşıp yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerin üzerine eğileceksiniz. Planlı ve kararlı olduğunuz her konu bugün daha rahat çözülebilir. Daha az iletişim halinde olacağınız insanların söylediklerine çok takılmayın.
Akrep Burcu: Kendi kişisel istekleriniz ve hayatınıza yönelik adımlar bazı noktalarda hala çözüm beklerken, bugün öğleden sonra daha farklı konulara yöneleceksiniz. Parasal işlerinizde kendinizi güvene almak ve bir ödeme dengesi oluşturmak öne geçebilir.
Yay Burcu: İsteksizliğiniz bugün öğleden sonra geride kalmaya başlıyor. Kendi hayatınızda yapmanız gerekenler için kolay harekete geçeceksiniz. Özel hayatınızda bazı konuşmalar size hiç uymasa bile, bunların üstesinden gelmek zor olmayacak.
Oğlak Burcu: Başka insanların sorumlulukları öğleden sonra devreye girebilir. Hayatınızda kafanızda kurduğunuz çok plan var ama bunları hayata geçirmekte ya isteksiz, ya da yetersiz hissediyorsunuz. Aslında çözüm elinizde, sadece uzaklarda aramayın.
Kova Burcu: Kalabalık ortamlarda daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Öğleden sonraysa arkadaş çevrenizle paylaşımlarınız artabilir. Onlara bir konuyu anlatırken farklı yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Bunu çok da dert etmeyin.
Balık Burcu: İletişim halinde olacağınız insanlarla bazı ufak tefek sıkışmalar olsa bile gününüzü istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. İş sorumluluklarınız giderek artabilir. Hayata esnek ve esprili gözlerle bakmanız bu dönem sizin için önemli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR