HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saat 08:23’te devreye giren Akrep burcundaki Dolunay, ortaklaşa parasal konularda, değişimi ve dönüşümü sağlamamız gereken noktalarda ve sahip olduklarımızı bırakmak anlamında etkili dolunaylardan biri olacak. Bu dolunayda duygularımız yoğun ve tutkulu olabilir. Affetmek ve bağışlamak bizi birçok duygu yükünden kurtarabilir. Hırslarımızı iyi kontrol etmeli, sahip olduklarımız için şükretmeli, bizi kriz anlarına çekecek duygusal travmalardan uzak durmalıyız. İçimizde tuttuklarımızı düzgün bir şekilde ifade etmek ve göstermek önemli olacak. Yine bu dolunayda devreye giren Venüs-Uranüs birleşimi anlık ilişkileri, farklı heyecanları ve tutkuları hayatımıza taşıyabilir. Bu sürprizli gelişmeleri, geride bıraktığımız konuları rahat atlatmak için de kullanmaya meyilli olacağız. Özellikle ilişkimizde bir sorun yaşıyorsak bu etkiye dikkat edelim ve sonradan pişman olacağımız işlere kalkışmayalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kibar, yaratıcı, çekici, sempatik, yetenekli bir insansınız. Kendi çabalarınız ve doğal çekiciliğiniz sayesinde yaşamda başarıyı yakalayacaksınız. Çevrenizle ilişkileriniz dengeli ve uyumlu. Maddiyatçı tarafınızı törpüler, sevginizi ön plana çıkarırsanız aşk, şefkat ve mutluluk dolu bir hayat sizi bekliyor. Bu sene, önemli duygusal kararlar alacaksınız.

Koç Burcu: Dolunay, ortaklaşa parasal konulara dikkatinizi çekecek. Birkaç gün boyunca ortak para ödemeleriniz, harcamalarınız, hesaplarınızda hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir. Bu Dolunayda beklenmedik sürpriz bir şekilde gelişen bir aşk ilişkisi karşınıza gelebilir.

Boğa Burcu: Bu Dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkileyecek. Kendinize çok odaklı olduğunuz bu süreçte, özel hayatınıza daha fazla dikkat etmeli, sevdiğiniz insanla, partnerinizle bağlantılarınızı daha fazla kuvvetlendirmelisiniz.

İkizler Burcu: Hem sağlıkla ilgili konular hem işle ilgili konularda önemli sonuçlara, önemli verilere ve duygusal kararlara açık olacaksınız. Bir yandan da beklenmedik yerlerde özellikle arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde değişik türden ilişkiler daha fazla dikkatinizi çekebilir.

Yengeç Burcu: Dolunay, aşk hayatınızı veya çocuğunuzla ilgili konuları tetikleyecek. Toplum önünde, kariyerinizle ilgili konularda beklenmedik şekilde gelişen ilişkilerin içinde aşk hayatınız da hız kazanacak. Spekülatif ve sanatsal işlerinizde de önemli sonuçlar ve duygusal stresler karşınıza gelebilir.

Aslan Burcu:  Bugün oluşan Dolunayla birlikte ev, aile ve yuva konularına daha fazla dikkatinizi verebilirsiniz. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler, stresler oluşabilir. Uzaklardan alınacak haberlerde ani bir seyahat devreye girebilir.

Başak Burcu: Dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, medyayla ilgili konularda da önemli sonuçlar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelebilir, parasal konularda güzel getirilere, sürpriz gelişmelere de hazır olun.

Terazi Burcu: Bu dolunay, elinize bir para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın. Yine bu Dolunay tarihinde beklenmedik, aniden başlayacak bir ilişki devreye girebilir.

Akrep Burcu: Dolunay, sizin kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Kararlarınız hayati konuları ve duygusal kararları içerebilir. Sevdiğinizin  hayatındaki değişimler yüzünden, siz de hayatınızdaki birtakım olayları değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu: Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Beklenmedik, kadersel birtakım oluşumlar bu Dolunay’da etrafınızda cereyan edebilir, siz de kendinizi hiç olmadık durumların içinde bulabilirsiniz. Yine anlık bir ilişki veya var olan ilişkinizde farklı davranmak, değişik flörtler ilginizi çekebilir.

Oğlak Burcu: Bu Dolunay’da arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda biraz hassaslıklar, zaman zaman sıkıntılar, problemler yaşamaya meyillisiniz. Sosyal çevrenizin hareketliliği yüzünden; özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasında kalmamaya dikkat edin.

Kova Burcu: Kariyerinizde hızlı ve beklenmedik duygusal konular oluşabilir. Yine satış, reklam, pazarlama, tanıtımla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler, güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. Aniden ortaya çıkacak bir iş, bu Dolunay’da kariyerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Balık Burcu: Dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay ile beraber uzak çevrenizden alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Düşüncelerinizde gelgitler yaşayacaksınız. Beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR