HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saatlerinde kafamıza göre davranma isteğimiz yoğun olabilir. Durum ve koşullardan kolay bir şekilde hoşnut olmayacağız. Tüm gün ay boşlukta olacağından önemli işlerimizde istediğimiz sonuçları elde etmek kolay olmayabilir. Yarın devreye girecek dolunayın etkilerini yaşayacağımız duygusal iniş çıkışlarla bugünden hissetmeye başlayabiliriz. Dengeyi korumaya özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; azimli, sabırlı, özenli, iradeli, ne istediğini bilen bir insansınız. Sanata karşı özel yetenekleriniz var. Saygın ve etkili bir çevreniz var ve dostlarınız size çok bağlı. Yaşamda bir çok konuda şansınız yüksek olacak ve pek çok kez önemli fırsatlar yakalayacaksınız. Bu sene, duygusal hayatınızda bazı dengeleri korumalısınız.

Koç Burcu: Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hem para, hem de duygusal ilişkilerinizi idare etmelisiniz. Anlık vereceğiniz tepkiler değiştireceğiniz planlar sizi sinirli kılabilir. Önemli işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Boğa Burcu: İş ve çalışma koşullarınız hayatınızın merkezinde. İş ortamlarınızda adaletli ve barışçıl etkiler altında olacak, sağlığınızı ilgilendiren alanlarda dengeyi sağlamaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu: Aşk hayatınızda dengeli ve romantik etkileşimler altındasınız.Yaratıcı ve size keyif verecek aktivite ve ortamlar içinde bulunabilirsiniz yalnız bugün konrollü olmak sizin için önemli olacak.

Yengeç Burcu: Bugün evinizi ilgilendirecek konularda harekete geçerek, halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Uzun zamandır çok çalışıyorsunuz ve birkaç gün boyunca dinlenmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu: İletişimi yüksek bir biçimde güne başlıyorsunuz. İletişim, satış, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa ölçülü ve adaletli yapınızla davrandığınız için iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizi harekete geçirecek her tür işte bugün fazlasıyla canlı olacaksınız.

Başak Burcu: Maddi konular, kazanımlarınız ve değerleriniz bugün kafanızı meşgul edebilir. Her konuda hep bir mukayese içindesiniz ama vardığınız sonuçlar, sizi tatmin etmeyebilir. Duygu iniş çıkışlarınızı bugünlerde kontrol edin.

Terazi Burcu: Bugün şartlar sizden yana olabilir. Öncelikleriniz kendi hayatınız üzerinde yoğunlaşacak ve kafanıza göre hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizde daha önce bir araya geldiğiniz insanlarla hareket edebilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün biraz sakin ve sessiz bir şekilde hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Kafanıza takılanları önce kendi içinizde halletmeli, daha sonra başkalarına danışmalısınız. Maddi konularda temkinle hareket etmeye çalışın.

Yay Burcu: Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizin aktif olacağı bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızın bazı işlerini üstlenebilirsiniz. Dengeli olmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Önemli toplantılar ve görüşmeleriniz varsa, şartları siz belirleyebilirsiniz. Anlaşmacı ve işbirlikçi tavırlarınız, beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilir. Her tür alternatifi düşünmeniz gerek v ebiraz rahatlamalısınız.

Kova Burcu: Güne düşüncelerinizdeki yoğunluklarla başlayacaksınız. Uzak akrabalarınızdan veya uzakta bulunan dostlarınızdan haber alabilir, gün içinde dengeli yapınızla güzel oluşumların içinde yer alabilirsiniz. Anlık kararlar bu aralar devrede.

Balık Burcu: Bugün ödemeler dengenizi oturtmak ve alacak, verecek hesaplarınızı uygun bir şekilde ayarlamaya çalışacaksınız. İşlerinizde doğru yolu zorluyorsunuz ama gözden geçirecekleriniz olabilir.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR