HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Terazi Burcunda dolaşıyor; Bugünlerde, uyumlu, anlayışlı ve sevgi dolu oluruz. Romantik planlar öne çıkar. Aynı zamanda hassas olabilir ve daha az güvenilir davranabiliriz. Aşk ve ilişkilere odaklanabiliriz ama zaman zaman kararsızlıklarımız bizi zorlayabilir. Özellikle bugün sevdiğimiz insanla aynı zevkleri paylaşmak kolay olmayabilir. Yapılması gereken işlerimiz için harekete geçmekte zorlanmayacağız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; aktif, lider, hırslı ve ne yapması gerektiğini bilen bir insansınız. Doğuştan lidersiniz ve durumlar karşısında nasıl davranacağınızı biliyorsunuz. İstediklerinizin olmadığı takdirde ince ve diplomasiye yönelik davranmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu sene, önemli girişimler hiç beklenmedik yerlerden gelebilir.

Koç Burcu: Bugün dış ortamlara dayalı işlerinizde duygularınızı iyi organize edeceksiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde çabuk tepkiler vermeye ve kendi isteklerinizi kabul ettirmeye meyilli olabilirsiniz. Bazı anlaşmazlıkları büyütmeyin.

Boğa Burcu: Gününüze iş ve hizmet veya parasal konulardaki sorumluluklarınızla başlayabilirsiniz. İş hayatınızda günlerdir gözünüzde büyüttüğünüz konular yavaş yavaş çözüme kavuşabilir. Kendi iç dünyanızda dengenizi iyi korumalısınız.

İkizler Burcu: Bugün, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularınız devrede olacak. Sevdiğiniz insana yaklaşımınız görev gibi olmamalı. Maddi konularda özellikle arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda bazı sıkıntılara açıksınız.

Yengeç Burcu: Bugün, evinizin veya aile hayatınızın detayları öne çıkmaya başlayacak. Günlük rutin işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Şansınızın yüksek olması, iş hayatınızda yapmanız gereken işlerinizde sizi destekleyebilir.

Aslan Burcu: Bugün, seyahatleriniz veya grupsal işleriniz konusunda destekler göreceksiniz. Yakın çevrenize karşı anlayışınız yüksekken, dış ortamlarda kafanıza göre davranmaya meyillisiniz. Bazı işlerinizi kendi düzeninize göre halletmek öne geçebilir.

Başak Burcu: Bugün, ortaklaşa maddi konularda ortaya koyacağınız çözümler, iş alanlarınızda size yeşil ışık yakabilir. Özellikle parasal konularda bu birkaç gün boyunca dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Ailenizin parasal işlerine odaklanabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bir kaç günün isteksizliği bugün geride kalmaya başlayacak. Bu günlerde en çok özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Yakın çevrenizden alacağınız destekler birçok konuyu rahat atlatmanıza neden olabilir. İletişimin gücünden faydalanın.

Akrep Burcu: Bugün yapmanız gerekenlere dair üzerinizde isteksizlik oluşabilir. Bu iş ve sağlık alanlarınızda bazı zorlanmalar yaşamaya meyillisiniz. Kafanızdakilerle, gerçek hayattakiler pek örtüşmüyor. Maddi konularda beklediğiniz yerlerden haberiniz olabilir.

Yay Burcu: Bugün sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız aktif olmaya başlayacak. Özel hayatınızdaki hızlı oluşumlar, sosyal çevre ilişkilerinizi etkileyebilir. Riskten bu aralar mümkün olduğunca kaçının.

Oğlak Burcu: Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Bu süreçte en fazla dengeyi kariyer ve aile ilişkileriniz arasında kurmanız gerekebilir. Ailenizle aynı fikir ve düşüncelerde olmayacağınız bugün ilişkilerinizi çok zorlamamaya çalışın.

Kova Burcu: Güne dış ortamlara dayalı işler, seyahat, eğitim fırsatlarınıza odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Bu birkaç gün  genel olarak düşüncelerinize dikkat edin. Grupsal işlerinizde, organizasyona yönelik çalışmalarda sorumluluklarınızı bileceksiniz.

Balık Burcu: Bugün para birikimleriniz ve bununla ilgili konuşmalar, ilişkiler  devrede olabilir. İş hayatınızda parasal olarak yapılması gerekenlere odaklanacaksınız.  Bugün riskli yatırımlardan kaçının.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR