HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün  Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte 3 hafta boyunca ilişkilerimizde hızlı, atak, bencil ve sosyal bir dönem olabilir. Venüs Koç burcunda zararlı bir yerleşim olduğundan sabırsızlığa ve bencilliğe dikkat edelim. Yine Salı günü, önemli kişilerden, olgun ve deneyimli insanlardan istediğimiz desteği ve yardımı görebilir, sorumluluklarımızı yerine getirmekten kaçınmayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çekici, kavrama gücü yüksek, zeki, mantıklı ,şanslı bir insansınız. Ailenize düşkün, çevrenize ve arkadaşlarınıza bağlısınız. Sanata olan sevginiz çok yüksek ve yaratıcılıkla ilgili konularda kendinizi tam anlamıyla gösterebilirsiniz. İyi bir konuşmacı olarak şansınızı iyi kullanmanız gerekiyor. Bu sene, güçlü insanlardan destek göreceksiniz.

Koç Burcu: Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri  bu dönem  umrunuzda olmayacak.

Boğa Burcu: Venüs sizin kadersel alanınızda dolaşıyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir.Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz.

İkizler Burcu: Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda  ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Bireysel ve biraz kaba  olabilir, arkadaşlarınıza karşı ısrarcı ve baskın tavırlar sergileyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor.  Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine de lider ve cesur yönlerinizle, iş ve kariyer alanlarınızda sabırsız ve baskın olmamaya çalışın.

Aslan Burcu: Venüs sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Yine de kıskanç, huzursuz, cesur ve lider yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz.

Başak Burcu: Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda ilişkileriniz devrede olabilir. Özel hayatınızdaysa iç güdüsel ve baskın davranabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün itibarıyla bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evliyseniz bu süreçte ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. Onun dışında ilişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak.

Akrep Burcu: İş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. İş ortamlarınızda lider ve başınıza buyruk hareket etmeyi  dikkat edin. Bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimi sizi zorlayabilir.

Yay Burcu: Venüs, 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Yine de ilişkilerinizde zorlanmalar ve bağımsızlık ön plana çıkabilir. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu: Venüs, ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek.Venüs koç burcunda aceleci ve ateşli yönlerinizi ortaya çıkaracağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere tepkisel yaklaşabilirsiniz.

Kova Burcu: 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz . Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Sevdiklerinize karşı baskın tavırlar sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu: Para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye, spor ve değişik seyahatler ve aktivitelere para harcayabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR