Haftaya ay yay burcundayken, dış ortamlara bağlı, eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarına bağlı işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Uzakta yaşayan akrabalarımızdan haberler alabiliriz. Çarşamba günü bazı fikirlerimizde takıntılı olabiliriz ama yine de birçok düşüncemizi, konuşmalarımızı sağlam ve uygun bir zemine oturtabiliriz. Perşembe günü bilinçaltımız ve bilincimizde önemli açılmalar yaşanabilir. Farklı ve değişik konu ve olaylara daha fazla ilgi gösterebiliriz..
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; renkli, aktif, gizemli ve esrarengiz işleri seven, bir insansınız. Tartışmalara girmek hoşunuza gidiyor çünkü kendinizi ifade etmesini iyi biliyorsunuz. Aileniz ve çevreniz sizin için çok önemli ve diğer insanları umursamıyor gibisiniz. Bu sene, önemli görüşmeler ve konuşmalar karşınıza gelebilir. İş alanlarınızda daha şanslısınız.
Koç Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız enerjilerle gezmek, dolaşmak ve değişik yer ve ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyif ve maddi konulardaki olumlu durumlar etrafınıza pembe gözlüklerle bakmanıza neden olacak. Yakın çevrenizle aynı fikirde olmayacaksınız.
Boğa Burcu: Değişik fikir ve olaylar ilk başta üzerinizde gerginliklere neden oluyor. Sebebini bilmeseniz bile kontrol edemediğiniz şeyleri sevmiyorsunuz. Bugün hayat hakkında gizemli ve bilinmeyen şeyler ilginizi fazlasıyla çekebilir.Ortaklaşa para konuları üzerine eğilebilirsiniz.
İkizler Burcu: Bugün kendinizi partneriniz veya sevdiğiniz insan gözünden görmeyi isteyeceksiniz. Duygularınızı ve gerçek düşüncelerinizi ona açmanız zor gibi görünse de davranışlarınızla düşüncelerinizi ona aktarabilirsiniz. Sosyal ortamlarda rahatsınız.
Yengeç Burcu: İş ve hizmet hayatınızı düzene koymadığınız vakit aklınız hep tamamlayamadığınız işlerde kalıyor. Bugün iş konusunda kendinizi iyi hissetmeniz mümkün.Yalnızsanız bu konulara eğilebilir, değilseniz sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.
Aslan Burcu: Aşk hayatınızda istediğiniz sonuçları karşı taraftan görüyor olmanız keyfinize keyif katıyor. Sevgiliniz bugün sizin yaptığınız planlara harfiyen uyacak. Kendinizi ön plana çıkaran oluşumlara bayılıyorsunuz. Anlaşmazlıklar karşısında anlayışı elden bırakmayın.
Başak Burcu: Ev ve aile hayatınızda bugün istediğiniz destek ve ilgiyi görmeniz mümkün. Düşünceleriniz gidip geliyor ve siz bazı şeylerin anlamını tam olarak anlayamıyorsunuz. Bu kadar düşünmeyin, sadece olayları geldiği gibi yaşamasını öğrenin.
Terazi Burcu: Özgür ve meraklı iletişiminizle yakın çevrenizin ve sevdiğiniz insanın gözbebeğisiniz. Anlayışlı tavırlarınızda bazen aşırıya kaçtığınızı sizde farkediyorsunuz. Asıl olay kendi istediklerinizi karşı tarafa dürüstçe aktarabilmek ve dengeyi sağlamak, bunu unutmayın.
Akrep Burcu: Bugün yaptıklarınızın karşılığında sahip olduklarınız size kendinizi iyi hissettirecek. Herşey çok güzel olsun diye uğraşmış olabilirsiniz.


Yaptıklarınız değil, yapacaklarınız bundan sonra daha önemli olmalı. Alışverişlerinizi dengede tutmaya çalışın.
Yay Burcu: Kişisel yaşantınızla, aşk hayatınız birbirine geçmiş durumda. Bugün özellikle olumlu etkiler altında olacaksınız. Konu aşk olunca çevrenizdekileri dinlemeyi pek beceremiyorsunuz bu yüzden ailenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.
Oğlak Burcu: Bugün evinizde ve ailenizle birlikteyken kendinizi iyi hissedeceksiniz.Yaratıcıkla ilgili işleriniz varsa güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Biraz kabuğunuzdan çıkıp etrafınızdaki güzellikleri keşfetmenin vakti geldi.
Kova Burcu: Arkadaşlarınız ve çevrenizle bugün iletişiminiz hızlanıyor.Yakın çevrenizi iyi koordine ederek bir taşla iki kuş vurabilir, görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Zamanınızı her konuda iyi kullanmanız gereken bir dönem içindesiniz..
Balık Burcu: Hayatınızdaki olumlu gelişmelerin etkisiyle bugün dış ortam ve mekanlarda bulunmayı ve gezmeyi tercih edeceksiniz. Üzerinizde gayet olumlu enerjiler var ve çevrenizdekilerin gönlünü almayı iyi beceriyorsunuz. Çalışıyorsanız kendinizi ortaya koyacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR