HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya iletişim yönümüz yüksek başlıyoruz yalnız gün içinde çabuk tepkiler vermeye ve hayatı olduğu gibi kabul etmeye yatkın olamayabiliriz. Olumsuz düşünceler, ilişkilerimizde de bizi zorlayabilir. Bir yandan da abartılı tavırlarımızla olayları biz de körükleyebiliriz. Yeteri kadar olayların farkında olabilirsek, o kadar rahay işlerimizi toparlamanın ve olumsuzluklardan kaçmanın da yollarını bulabiliriz. Pazar günü ise güneş koç burcuna geçecek ve kimliğimizde aktif, lider, cesur ve girişimci yönlerimizi ön plana çıkaracak. Haftasonu ilişkilerimizde romantizm bizi bekliyor.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgili, pratik, zeki, sanatçı, cömert bir insansınız. Kibar tavırlarınız ve iyi görünen yapınızla sosyal alanda başarılı adımlar atacaksınız. Zaman zaman sorumluluklar üstünüze gelebilir ve siz onlardan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Bu sene, fikirlerinizi olumlu tarafa çekmeli ve hayatı geldiği gibi yaşamalısınız..


Koç Burcu: Haftanıza iletişim ağınız hızlı başlarken, bugün birçok konuda olumsuz ve negatif bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bu etkileşim özel hayatınıza da yansıyabilir. Bu hafta duygularınızı iyi kontrol etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu: Haftanıza varlıklarınızı ve sahip olduklarınızı gözden geçirerek başlayabilirsiniz. Parasal sorumluluklarınız önemli işlerinizde gözünüzde büyüyebilir. Maddi yönden güvende olmaya ihtiyacınız var.

İkizler Burcu: Kişisel istek ve beklentilerinize odaklanacağınız bu haftabaşı, ortak iş yaptığınız kişilere veya partnerinize kolay tepkiler vermeye açıksınız. Bazı fikirbirliklerinizde ve konuşmalarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayat sizi zorlayabilir.

Yengeç Burcu: Bugün iş hayatınızda tepkileriniz sizi şaşırtabilir. Daha az tanıdığınız ve iletişim içinde bulunduğunuz insanlara karşı tavırlarınız yüksek olabilir. İş sorumluluklarınız sizi olumsuz etkiliyor ve hayatı biraz vgri görüyorsunuz.

Aslan Burcu: Haftaya aktivite veya sosyal ortamlardaki işlerinizle başlayacaksınız yalnız sorumluluklarınız parasal konularda olumsuz düşüncelere sebep olabilir. Olayları gözünüzde büyütmeye ve abartmaya meyillisiniz.

Başak Burcu: Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda diğer insanlarla işbirliği yapmak ve beraber hareket etmek kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insanla bazı fikirleriniz uyuşmuyor ve anlaşmakta zorlanıyorsunuz hemen boşluğa düşmeyin.

Terazi Burcu: İş hayatınızdaki sorumluluklar yakınçevrenizdeki işlerinizi olumsuz etkileyebilir. Yakınlarınızdan birinin sağlık sorumlulukları sizi üzüyor. Sinirlerinize hakim olabilirseniz, değişik ortamlarda kafanız dağılabilir.

Akrep Burcu: Bu haftabaşı ortak parasal konularda hem abartmaya, hem de bazı sorunlar yaşamaya meyillisiniz. Hayata keyifle yaklaşmak istiyorsunuz ama parasal sorumluluklarınız buna izin vermiyor.

Yay Burcu: Bu haftabaşı ortak hareket etmek ve karşı tarafa göre davranmak önemli olacak yalnız dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızdaki bazı konuşmaların sizi negatif düşüncelere çektiğini görebilirsiniz.

Oğlak Burcu: İş ve hizmet hayatınızda güne adapte olmak ve hemen hızlı akan iş ajandanıza kanalize olmak kolay olmayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklara açık olun ve hayata negatif bir şekilde yaklaşmayın.

Kova Burcu: Bu haftabaşı bazı parasal konuşmalar ve fikir alışverişleri canınızı sıkabilir. Hayata keyifle yaklaşmak isterken, sosyal ortamlardaki sorumluluklarınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Gelecek sorumluluklarınız sizi zorlayabilir.

Balık Burcu: Bu hafta evinize veya yuvanıza daha fazla ilgi göstermek isterken bazı işlerinizin üzerine eğilmek sizi sinirli kılabilir. Kafanızdaki bir sürü plan veya konuşmayı hayata geçirmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz.

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR