HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar, Ay Boğa Burcunda dolaşıyor; Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda bulunmak bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı oluruz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık yürekli, dost canlısı, sosyal, popüler, başarılı bir insansınız. Oldukça rahat ve çekici tavırlarınızla sosyal ortamların vazgeçilmezi sizsiniz. Seyahat etmeyi, dünyayı ve doğayı görmek ilginizi çekiyor. Bu sene, sanatsal işlerinizde güzel anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda şansınız yüksek.

Koç Burcu: Güzel ve farklı olan herşeyden mutluluk duyuyorsunuz ve ilginiz bugün daha çok para konuları üzerine yoğunlaşacak. Bencilliğiniz yüksek olabilir. Kimseyi dinlemeyecek ve kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: Hayatınıza yön vermek istediğiniz bir çok konu ve alan olabilir. Tek sorun hangisinden başlayacağınızı tam olarak kestiremiyorsunuz. Bu haftasonu keyfinizi yüksek tutacak ve çeşitli aktivitelerde bulunacaksınız.

İkizler Burcu: Bilinçaltınızı aktive eden konularda bugün hisleriniz sizi doğru bir şekilde yönlendirecek. Korku ve endişelerinizi idare etmesini iyi becereceksiniz. İş konularında yapılması gerekenler için bugün kafanızda ayarlamalar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi rahat ve iyi hissediyorsunuz. Bir arada olduğunuz insanlar sizi adeta kucaklıyor ve yaptıklarınızı takdir ediyorlar.  Grupsal çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.

Aslan Burcu: Bu ara artan iş taleplerini karşılamakta zorlanabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tuttuğunuz müddetçe çoğalan işleriniz size yük olmaktan  ziyade güzel kapılar açacak. Bu Pazar biraz dinlenmeye özen gösterin.

Başak Burcu: Kendinizi bir yandan geliştirmeye uğraşırken, diğer yandan eğlenceli ortamların içinde olmaya özen gösteriyorsunuz. Kafanız ve aklınız çok meşgul ama canınız ağır işlerle uğraşmak istemiyor, aile hayatınızı iyi idare edin.

Terazi Burcu: Maddi konularda paranızı idare etmeyi ve nasıl kullanmanız gerektiğini bileceğiniz bir gün. Her konuda içgüdüsel davranmaya müsaitsiniz ve gizemli olan herşey ilginizi çekiyor. Sağlığınızı biraz önemseyin.

Akrep Burcu: Özel hayatınızda beraber olduğunuz insanla konuşmak, ilişkinizi ilerletmek için harika bir gün olacak. Kendinizden çok karşı tarafın isteklerine yönelik olmanız işinizi kolaylaştırabilir. Özel hayatınızda şansınız yüksek.

Yay Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızda bir çok konuya içgüdüsel yaklaşabilirsiniz. Güzel ve estetik bakış açınız yaptığınız işlerde farkedilmenizi sağlayacak. Sağlığınızda abartıdan ve özellikle çok yemekten kaçının.

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda içiniz kıpır kıpır ve sizin eğlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Çocukları olanlar onların isteklerine karşılık vermekten keyif alacaklar. Kısa programlar devrede.

Kova Burcu: Eviniz ve işleriniz arasında yalpaladığınız bu dönem önceliklerinizi sıraya oturtmanız gerekiyor. Sevdiklerinizle bir arada olacaksınız ama kafanızda çözülmemiş para konuları olabilir.

Balık Burcu: İletişim kuracağınız insanlar fazlalaşıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz artarken, girdiğiniz çevrelerde insanları etkilemeyi başaracaksınız. Bu Pazar eğlenceli programlar yapabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR