HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde venüs balık burcuna geçecek. İlişkilerimizde 3 hafta boyunca fedakar, romantik ve hayalci etkiler ön planda olabilir. Kendimizi sevdiklerimiz için harcamamaya dikkat edelim. Duygusallığımız ve romantikliğimiz artacak. Bu haftasonu sanatsal konuşmalar artabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, derin, duygulu, içgüdüsel, olgun ve ihtiyatlı bir insansınız. Mutlu bir çevredesiniz ve etrafınızdaki insanların duygu ve hislerini fazlasıyla önemsiyorsunuz. Açık havada bulunma, çeşitli spor aktivitelerinin içinde yer almanız sağlığınız için gerekli olabilir. Bu sene, aşk hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir.

Koç Burcu: Birkaç hafta boyunca sosyalliğinizde geri çekilmeler hissedeceksiniz. Platonik ilişkiler, gizli saklı işlere meyiliniz artabilir. Yakın çevre konularınızda bazı şeyleri aşırı iyimserlikle karşılayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız ve sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Geleceğinize yönelik daha önceden konuşulmuş veya gündeme gelmiş işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

İkizler Burcu: Toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. İş ve kariyer alanlarınızda daha önceden konuşulmuş işleriniz devreye girebilir.

Yengeç Burcu: 3 hafta boyunca medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızda ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Seyahat, eğitime dayalı daha önceden konuşulmuş işleriniz varsa, harekete geçin.

Aslan Burcu: Başkalarının kaynakları, eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili sevindirici haberler kapıda. Ortaklaşa para alanlarınızda daha önceden konuştuklarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Başak Burcu: Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde güzel ve etkili bir döneme giriyorsunuz. Özel hayatınızda daha önceden konuştuğunuz bazı konular için harekete geçeceksiniz. Bir taşınma işiniz varsa, detayları devreye girebilir.

Terazi Burcu: İş ve hizmet hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği ve sağlamlaşacağı bir dönem içine giriyorsunuz. İş alanlarınızda daha önceden konuşulmuş veya görüşülmüş işlerinizin peşinden koşturabilirsiniz.

Akrep Burcu: Hala aşkı bulamadıysanız bu birkaç haftanın olumlu ve sizi harekete geçirecek enerjisinden faydalanın. Daha önceden konuşulmuş veya görüşülmüş sanatsal işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Yay Burcu: 3 hafta boyunca evinizi güzelleştirmek, tadilat, tamirat, yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Ev ve aile hayatınızda daha önceden konuşulmuş konular için harekete geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu: 3 hafta boyunca yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. İletişime dayalı işlerinizde daha önceden konuşulmuş işleriniz devreye girebilir.

Kova Burcu: Maddi kazanımlarda ve para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir dönem. Daha önceden para mevzusunu konuştuğunuz ve bir anlaşmaya vardığınız işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Balık Burcu: Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacak, kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Hayatınızla ilgili konularda daha önceden düşündüğünüz konu ve fikirlerin peşinden gidebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR