HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın gece saatlerine kadar Ay Koç Burcunda dolaşıyor; Küçük kızgınlıklardan ve bunalımlardan kaynaklanan duygusal sarsıntılar ve değişimler söz konusu olabilir. Sabırsız, kaprisli, inatçı, aceleci eğilimlerimiz ön plana çıkabilir. Duygusal konularda huzursuzluklarımız yüksek olabilir. Aynı zamanda cesur ve atak adımlar günümüzü heyecanlı ve sosyal kılacaktır.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü, hevesli, derin, yapıcı, gizemli bir insan olmanıza karşın içinizden yükselen duygularla hareket etmeyi ve o duygulara kapılmayı çok seviyorsunuz. Girişimlerinizin karşılığını almak için daha fazla sosyal olmaya çalışın. Bu sene, hayatınızda önemli değişimler olabilir.

Koç Burcu: Ani verilecek kararlar gün içinde etkili olabilir zira kolay sıkılacaksınız. Kendi kafanıza göre verilecek kararlarınız yüzünden iş alanlarınızda tepkili olmamaya çalışın. İş hayatınızda size bir insanın yardımı dokunabilir.

Boğa Burcu: Bugün artık biraz geri planda durmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. İçinizden çok fazla bir şey yapmak gelmeyebilir. Olumsuzlukları üzerinize çekmemeye çalışın. Parasal işlerinizin sorumluluklarını kolay halledeceksiniz.

İkizler Burcu: Arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bir anda verilerek yapılacak planlar hayatınıza renk katabilir. Para konularıyla ilgili olarak arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara düşmeyin. Ortaklı işleriniz varsa sorumluluklarınızı bileceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün, iş alanlarınızda kafanıza takılan sorunları halletmek için gereken enerjiyi üzerinizde hissedebilirsiniz. Gün içinde iş alanlarınız aktif olacak ve her zamankinden daha farklı davranmayı tercih edeceksiniz.

Aslan Burcu: Bugün, değişik, yer ve ortamlarda bulunacağınız bir gün olacak. Katılmak istediğiniz bir kurs veya seminer varsa kendinizi bir kaç gün boyunca bu alanlara karşı açık hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz.

Başak Burcu: Duygularınız değişken olabilir veya duygularınızı etkileyecek ani kararlar almaya müsait olacaksınız. Aşk hayatınızda tutkulu ve baskın davranmak sizi bugün zorlayabilir. Aile işlerinizi hemen halletmek öne çıkabilir.

Terazi Burcu: Ortaklı işleriniz varsa, bugün ortaklarınızın hayatındaki değişimlerden sizde etkilenebilirsiniz. Aynı şey sevdiğiniz insanın hayatında da gerçekleşebilir. Aile hayatınızdaki sürtüşmelere gün içinde dikkat edin.

Akrep Burcu: Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan işlerin, diğer planlarınızı etkilemesi çok normal. Siz herşeyin üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle iletişime dayalı işlerinizde anlaşmazlıklara hazır olun. Parasal işlerinizdeyse sorumluluklarınızı bileceksiniz.

Yay Burcu: Bugün gün içinde , aşk hayatınızda duygusal konularda ani kararlar almaya ve tepkiler vermeye müsait olacaksınız Eğlence alanlarınıza kullanacağınız para konusunda gelgitleriniz olabilir.

Oğlak Burcu: Bugün, evinizle ilgili konularda ani ve beklenmedik konu ve olaylara açık olacaksınız. İletişime dayalı her tür konuda etkin gücünüzle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizin üzerinde etkiniz yüksek olacak.

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla bir anlık karar verilerek yapılacak planlar, sizi heyecanlandırabilir. Beklenmedik olaylar karşısında biraz daha esnek davranmalısınız. İletişimsel işlerinizde sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün maddi konulara odaklanacaksınız. Bu alanda beklenmedik kararlar almaya müsait olabilirsiniz. Bir şey satın alacaksanız kafanıza göre hareket etmemeye özen gösterin. Hayatınızdaki değişimler, maddi olarak sizi destekleyecek.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR