HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün devreye giren venüs- uranüs olumlu açısıyla, ilişkilerimizde farklı ve sıradışı konu ve olaylar daha fazla ilgimizi çekecek. Değişik ve farklı konulardan, alternatif yaklaşımlardan ilişkilerimizde daha çok faydalanabiliriz. Esnek düşünceler, farklı ilişkiler iş ve para konularında da güzel anlaşmaları karşımıza getirebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, edebi konulara karşı eğiliminiz fazla olabilir. Yaratıcılığınız ve rahatlığınız en fazla sizi bu alanlarda destekliyor. Şansınızın olmadığını düşünseniz de önümüzdeki dönem bir çok fırsat sizi bekliyor olacak. Bu sene, hem özel ilişkilerinizde, hem de iş hayatınızda güzel oluşumlar altındasınız.

Koç Burcu: Bugün, sosyal çevrenizle beraber hareket edecek, farklı ve gruplar arasında sizi destekleyen ilişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. Değişik fikirler arkadaşlar arasından gelebilir. İş hayatınız haftasonuna kadar aktif olacak.

Boğa Burcu: Bugün, beklenmedik yerlerden göreceğiniz, parasal desteklerle birlikte önemli işbirlikleri, iş oluşumları yaşayacaksınız. Çevrenizi ve sosyal kontaklarınızı iyi kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Hisleriniz size bir çok açıdan yol gösterebilir.

İkizler Burcu: Geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde arkadaşlarınızdan ve çevrenizden faydalanabilir, değişik fırsatların iş hayatınıza olumlu yansıdığını görebilirsiniz. Arkadaşlarla yapılacak bir seyahat ya da eğitim planı hayatınızı hareketlendirebilir.

Yengeç Burcu: Bugün  göz önünde bulunacağınız ortamlarda, önemli parasal anlaşmalar gündeme gelebilir. Yaklaımlarınız sıradışı ve farklı olacak, insanların ve çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Bu planlar için insanlardan fikir ve destek almak bu aralar sizin için önemli.

Aslan Burcu: Partnerinize ya da size gelecek bir eğitim veya seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir. Hayata yaklaşımınız farklı ve esnek olduğu için durumları toparlamasını daha iyi beceriyorsunuz. Özel hayatınızda keyfiniz yerinde.

Başak Burcu: Maddi konularda ve iş hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Hayatın döngülerine değişik ve esnek yaklaşımlarınız, iş hayatınızda veya sağlığınızla ilgili konularda çabuk toparlanmaları beraberinde getirebilir.

Terazi Burcu: Hayata esnek bakıyor olacaksınız ve farklı ilişkiler, sevdiğiniz insanla günlük rutinin dışına çıktığınız birtakım faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya çocuk konularında güzel gelişmeleriniz var.

Akrep Burcu: Ev ve aile hayatınıza yaklaşımlarınız bugün diğer günlerden daha rahat ve esnek olabilir. Kendinizi ve yapabileceklerinizi keşfettikçe iş hayatınızda daha etkili davranmasını becereceksiniz.

Yay Burcu: Bugün, aşk hayatınızda esnek davranışlarınızla ve güzel iletişiminizle sevdiğiniz insanla farklı geçireceğiniz bir gün olabilir. Yaratıcılığınız yüksek ve önemli işlerinizde bunu kullanacaksınız.

Oğlak Burcu: Ev, aile ve yuvayla ilgili konularda esnek yapınızla ilişkilerinizi çok çabuk toparlayacak ve ailenize maddi yönden rahatlıkla yardım edeceksiniz. Aynı şekilde onlardan da beklediğiniz yardımı görebilirsiniz.

Kova Burcu: İlişkilere keyifle bakacaksınız. Yakın çevrenizle iyi bir şekilde organize olmasını başaracaksınız. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında güzel sonuçlara hazır olun. Kuracağınız ilişkiler iş hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyacak.

Balık Burcu: Parasal yönden şanslı etkileriniz var. Geri planda tuttuğunuz ilişkileriniz, tam zamanında devreye girebilir ve farklı düşüncelerinizle para kazanma konusunda endişelerinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR