Bu Pazar eğlenceli konu ve olaylar daha fazla ilgimizi çekebilir. Çocuğumuzla veya aşkımızla daha fazla vakit geçirmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak isteyebiliriz. Yapmamız gereken sorumluluklar adına hayat bizi duygusal anlamda destekleyecek ve olaylara daha keyifli ve esnek bakmasını başaracağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; iradeli, güçlü, yönetici, yetenekli, enerjik bir insansınız. Girişimci ve çalışkan yönünüzle iş ve ticaret hayatınızda başarılar kazanabilirsiniz. Aşırı savurganlık bazen hatalar yapmanıza neden olabilir. Özel hayatınızda kararlarınızı mantıkla değil, duygularınızla vermeli, bu konularda kendinizi açmalısınız. Bu sene, ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Parasal işleriniz yoluna giriyor.
Koç Burcu: Bugün özellikle eğlence veya aşk hayatınızda önemli olaylar cereyan edebilir. Hayatınızı keyfilendirecek önemli adımlar, kendinize olan güveninizi arttıracak yine de arkadaşlarınızla yaptığınız bazı konuşmalar bir kulağınızdan girip öbüründen çıkıyor.
Boğa Burcu: Geçmiş konulara olumlu ve pozitif yaklaşımınızla kendi şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. Ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.
İkizler Burcu: Psikolojik olarak hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak içsel stresleriniz de yüksek olabilir. Aslında sıkıntı yapacak birşey yok ama kafanızda bazı konular gereksiz yer kaplıyor.
Yengeç Burcu: Bugün, dış ortamlarda önemli konuşmalar gündeme gelebilir ama kendinizi düşünmeyi de ihmal etmeyin. Bugünlerde sadece kendinizi önemsemelisiniz. Bu gün alışverişlerinizde ihtiyacınız dışında hareket edebilirsiniz.
Aslan Burcu: Başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız çok önemli. Bugün sadece kendi istekleriniz ve planlarınız devrede olabilir. Keyfiniz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki gerilimleri halletmenin bir yolunu bulmalısınız.
Başak Burcu: Bugün genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işlerinizi gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Hisleriniz bu aralar kuvvetli ve ne istediğinizi ve hissettiğinizi biliyor olacaksınız.
Terazi Burcu: Sosyal hayatınızı hareketlendirecek planlar yapabilirsiniz. Toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bileceksiniz. Bu haftabaşı enerjinizi toplayın ve kendinizi çok yormamaya özen gösterin.
Akrep Burcu: Bugün tamamlamanız gereken bir işiniz varsa bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin. Aşk hayatınızda bu aralar oldukça romantik ve hayalperest etkiler altında olacaksınız ama aile hayatınıza daha çok özen göstermelisiniz.
Yay Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olacak. Yakın çevrenizle geçmişte kalan konuşmalarda onların üzerine çok gitmemelisiniz. Bugün size ne söylenirse çok kaale almayacaksınız. Kendi bakış açınızın dışına çıkmanız zor.
Oğlak Burcu: Parasal konuları bugün kafanızda gereğinden fazla büyütebilirsiniz, bir yandan da karşınıza çıkan gelişmeler hoşunuza gidiyor. İletişim halinde olacaklarınıza hoşgörünüz yüksek, sevdiğinize de aynı etkilerle yaklaşın.
Kova Burcu: Bugün özel hayatınız veya ortaklı atılacak adımlar yoğun olabilir. İletişime dayalı işleriniz için rahat etkiler altında olabilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir.
Balık Burcu: Diğer insanları yeteri kadar önemsiyorsunuz. Bugün onlara yardım etmek öne çıkabilir. Yaşantınızda önce yapmanız gerekenleri tamamlamalı ve işin içine duygularınızı katmadan yolunuzda ilerlemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR