HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay boğa burcundayken, parasal işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Bu Pazartesi öğleden sonra saat 16:34 e kadar ay boşlukta olacağı için önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakmakta fayda olabilir. Çarşamba günü venüs kova burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde özgür, bireysel, rahat etkiler öne çıkabilir. Arkadaşlık ilişkilerimiz önem kazanacak. Grupsal işlerimizin, sosyal çevre ilişkilerimizin üzerine eğilebiliriz. Cuma günü ise güneş balık burcuna geçecek ve kimliğimizde hassas, duygusal yönleri ortaya çıkarabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, şanslı, zeki, akıllı, savurgan, fevri bir insansınız. Zeki yapınızla istediğiniz işte başarılı olmaya eğilimlisiniz. Yalnız etrafınızdaki insanları fazlasıyla eleştiriyorsunuz. Ani çıkış yapan yönlerinizi törpüledikçe daha güzel bir yaşam sizi bekliyor olacak. Bu sene, aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Koç Burcu: Bu pazartesi, harcamalarınız ve para konularınız ön planda olacak. Beklenmedik alanlardan alacağınız destekle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Geçmişten bir düşünceye takılıp kalabilirsiniz.

Boğa Burcu: İşlerinizden arta kalan zamanlarda gezmek dolaşmak, alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Grupsal işlerinizde veya sosyal ortamlarınızda kendinizi etkili bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

İkizler Burcu: Vaktinizi daha çok dinlenmeye ve kişisel isteklerinize ayırmalısınız. Başkalarının kaynaklarını kullanmasını iyi bilecek, her tür sorununuza çözümü kolay bulacaksınız.

Yengeç Burcu: Bugün üzerinizde hissedeceğiniz olumlu enerjiyi çevrenizdeki sevdikleriniz için kullanmalısınız. Kalabalıklar arasında olmak ve yalnız kalmak arasında bocalama yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu: İş alanlarınıza dair düşüncelerinizde ve hareketlerinizde kafanız belirli noktalara takılabilir. Yalnız olmak istemeyeceksiniz. Kalabalık ortamlarda ve iş alanlarınızda bulunmak hoşunuza gidebilir.

Başak Burcu: Size bir çok konuda destek veren bir insandan alacağınız fikirler, size yeni kapılar açabilir. Dış ortamlarda kendinizi oldukça şanslı ve rahat hissedeceğiniz bir gün olabilir.

Terazi Burcu: Bu pazartesi, harcamalarınız hızlanabilir. Gücünüzü bir çok alanda etkili bir şekilde kullanmalısınız. Çalışma koşullarınızın ağırlığı sinirlerinizi geriyor, gereksiz fedakarlıklardan kaçının.

Akrep Burcu: Sevdiğiniz insanla ya da arkadaşlarınızla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni düzenlemelere ve değişikliklere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunu sevdiğinizle, paylaşmalısınız.

Yay Burcu: Bu pazartesi, günlük işleriniz ve yakın çevre planlarınız arasında bocalamalarınız olabilir. Ev ve aile hayatınıza yönelik girişimlerinizde, işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu: Bugün, eğlence hayatınız için harcamalarınız artabilir. İletişime dayalı konularda, hayatınıza etki eden bir insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Kendinizi oldukça güçlü ve etkin hissedeceksiniz.

Kova Burcu: Bu Pazartesi, dinlenmek ve rahatlamak sizin için önemli olabilir. Önemli kararlarda ailenize sırtınızı çevirmeniz işinize yaramaz. Aynı fikirleri paylaşmasanız bile anlayışı elden bırakmayın.

Balık Burcu: Gün içinde kısa planlar, geziler devrede olabilir. Geleceğinize yönelik planlarınızda değişiklikler yapma ihtiyacınız bugün fazla olabilir. Çevrenizden gereken desteği bulacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR