HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün öğlen  saatlerinde duygusal olarak sorumluluklarımızı yerine getirerek hareket edebiliriz. Planlı ve programlı davranmak işimize yarayabilir. Öğleden sonraysa duygusal iniş çıkışlarımız yüksek olacak ve kafamıza göre davranma isteğimiz artabilir. Güçlü duygularımızı ve tavırlarımızı iyi bir şekilde idare etmeliyiz. Akşam saatleriyle beraber mantığımız ve duygularımız arasında güzel köprüler kurulabilir. Anlayışlı yönlerimiz gece saatlerinde etkili olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, güçlü, akıllı, ayakları yere basan, karşı cinsi seven bir insansınız. Hem iş, hem aşk hayatınızda başarılı olacaksınız. Yaşamın aydınlık ve iyi taraflarına daha fazla odaklanmanız gerekebilir. Aşırı gerginlikten ve heyecandan kaçınmalı, şansınıza güvenmelisiniz. Bu sene, önemli girişimlerde bulunacaksınız.

Koç Burcu: Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek.

Boğa Burcu: Gün içinde, biraz isteksiz olabilirsiniz. Bilinçaltınızda, duygusal konularda iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinize aşırı yüklenmemeniz gerekiyor. İş alanlarınızda güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda, arkadaş meclislerinizde duygusal olarak farklı bir gün sizleri bekliyor. Değişik davet veya organizasyonlar devreye girebilir. Geleceğiniz adına şanslı bir dönem.

Yengeç Burcu: İş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir.

Başak Burcu: Bugünlerde daha çok  ortaklaşa para konularınızın üzerine eğiliyorsunuz. Para ödemelerinde, vergi konularında farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda duygusal olarak çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edeceksiniz. İş alanlarınızdaki yoğunluklarınız sizi yoruyor.

Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor olabilir. Duygusal olarak çabuk fikir değitirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Sakin davranın.

Yay Burcu: Aşk hayatınızda farklı ve sıradışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.

Oğlak Burcu: Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. Sevdikleriniz sizi anlamakta zorlanabilirler.

Kova Burcu: Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı duygusal dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız veya çabuk sıkılganlığınız ilişkilerinizde insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir.

Balık Burcu: Bugün, parasal konularda beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Paraya bakış açınızda değişik ve farklı davranabilirsiniz. Hala tam anlamıyla enerjinizi toplamış değilsiniz ve bu sizi ruhen zorlayabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR