HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi gökyüzünde oluşan olumlu açılarla esnek, üretken, keyfi yüksek olan enerjimizle, karşımıza bir sürü güzel şanslar ve fırsatlar gelebilir. Bu etkiden faydalanalım. Bir yandan da her tür ilişkilerimizde bazı takıntılar, yönlendirmeler, kıskançlık etkileri ortaya çıkabilir. Tutkularımızla hareket edeceğiz. Hayata esnek bakarak işin içinden çıkabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü, seçkin, özenli, hırslı, başarılı, en iyiyi isteyen bir insansınız. Akraba veya kardeşlerinizden yardım sağlayabilir, önemli bir miras elde edebilirsiniz. Bilimsel konulara bakış açınız oldukça farklı. Hırsınızı iyi yönlendirirseniz yaşamda istediklerinizin bir çoğuna sahip olacaksınız. Bu sene, özel ilişkilerinizde esnek tavırlarınızla şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Koç Burcu: Bugün çalışıyorsanız iş alanlarınızda karşınıza güzel ve çekici teklifler gelebilir. Günlük hayatınızda da oldukça keyifli konuşmalar içinde olacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar hayatınızı renklendirebilir.

Boğa Burcu: Sanata ve kreatif iş alanlarınıza dayalı konularda güzel gelişmeler içine girebilir, önemli bir anlaşmanın eşiğine gelebilirsiniz. Seyahatte, tatilde güzel konuşmalar size keyif verebilir. Önemli insanlardan desteğiniz yüksek.

İkizler Burcu: Ev, aile ve yuva alanlarınızda ve emlak konusundaki şanslarınız ve fırsatlarınız devreye girecek. Bir emlak işinizi tam anlamıyla bir sonuca ulaştırabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız harcamalar, yatırımlar konusunda kendinizi mutlu, şanslı hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda güzel tekliflerle karşılaşmanız söz konusu. Yakın çevrenizle beraber iyi bir şekilde organize olarak, sevdiğiniz insana bir sürpriz yapabilirsiniz ya da onun tarafından size sürpriz yapıldığına şahit olabilirsiniz.

Aslan Burcu: Önemli para anlaşmaları, bir seyahat fırsatı, yabancılarla yapılacak işler, bir medya teklifi karşınıza gelebilir. Planlamalarınızı her anlamda iyi yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda da esnekliğiniz tam olabilir.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla birtakım sorunları halletmek her iki tarafa da mutluluk verebilir. Sizin ona yapacağınız veya ondan göreceğiniz teklifler keyfinizi arttırabilir. Yine çocuk bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir, sanatsal, kreatif işlerinizde önemli teklifler ve projelerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu: Aile ve yuvanızda güzel gelişmeler, şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ve bu gelişmeler sizi mutlu edecek. Hayata ve özel hayatınıza bakış açınız esnek ve rahat olacak. Sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevrenizdeki insanlardan, arkadaşlarınızdan çok güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. İletişimsel işlerinizde güzel görüşmeler ve konuşmalar içine girebilirsiniz. Aile hayatınızda da olaylara bakış açınız esnek ve rahat olabilir.

Yay Burcu: Bu Cumartesi, parasal konularda çok güzel anlaşmalar karşınıza gelebilir. Karşınıza gelecek olan iş fırsatlarını ve tekliflerini iyi bir şekilde değerlendirin. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız güzel planlar devrede.

Oğlak Burcu: Bu Cumartesi, yurtdışı bağlantılı işlerinizde karşınıza güzel bir teklif gelebilir. Bir yandan seyahatleriniz, kendinizi geliştirmek istediğiniz eğitimsel konular bu konularda güzel tekliflere, fırsatlara ve şanslara açıksınız.

Kova Burcu: Ortaklaşa parasal konularda güzel fikirlerin oluşacağı ve bunun sonucunda maddi anlamda fayda sağlayacak işler ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizle yaşadığınız birtakım anlaşmazlıklar ve sorunları gidermek için de harekete geçebilirsiniz.

Balık Burcu: Cumartesi günü, özel hayatınızda sosyal çevrelerde alacağınız bir teklif sizi çok mutlu edebilir. İnsanların beğenisini üzerinizde hissedeceksiniz. Bir yandan da karşı taraftan alacağınız teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR