HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz. Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir, sessizlik, çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir, özel işlerimiz üzerine düşebiliriz..

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, akıllı, çalışkan, cin fikirli bir insansınız. Çok çalışma ve kafa yorgunluğu nedeniyle sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Çok kolay para kazanabilir, savurganlığınız yüzünden çabuk harcayabilirsiniz. Bu sene şansınız yüksek, hayat sizi destekliyor.

Koç Burcu: Bugün, daha çok iş alanlarınız ve hizmet konularınız ön plana geçebilir. Öğleden sonra daha dalgın ve karmaşık etkiler altında olabilirsiniz. Gün içinde iş alanlarınızda gücünüz tam çalışacak.

Boğa Burcu: Bir kaç gün boyunca, daha çok aşk hayatınıza ve size keyif veren konulara yönelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda kafa karışıklığı olabilir. Başkalarından alacağınız haberler sizi mutlu edecek.

İkizler Burcu: Bugün, eviniz ve ailenize yönelik konulara vaktinizi ayırabilirsiniz. İş alanlarınızda önemli detayları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Parasa konularda hesabınız doğru çalışabilir.

Yengeç Burcu: İletişime, satışa veya reklama dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Kafa karışıklığı öğlen ve öğleden sonra daha etkili olabilir.

Aslan Burcu: Parasal konular ön plana geçmeye başlayacak. Hesabınızı ve kazançlarınızı gözden geçirmelisiniz. İş alanlarınızda destekleniyorsunuz. Sosyal çevrenizde harcamalarınız yüksek olabilir.

Başak Burcu: Bugün, enerjiniz daha rahat akmaya başlayacak. Hayata karşı daha fazla istekli olabilirsiniz. Özel hayatınızda kafanıza takılanları daha gerçekçi bir şekilde ele almaya çalışın. Kafanız biraz bulanık olabilir.

Terazi Burcu: Bu bir kaç gün, biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz. İsteksiz ve yorgun olabilirsiniz. Karmaşa ve dağınıklık yönünüzü belirlemenizde sizi zorlayabilir. Aile ilişkilerinizde düzelttiğiniz ilişkilerinizin sizi rahatlattığını göreceksiniz.

Akrep Burcu: Sosyal çevre alanlarınız aktif olacak. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla hayatı paylaşmak isteyeceksiniz. Etkili ve güçlü iletişiminizle önemli işlerinizi kolay ve çabuk halledeceksiniz.

Yay Burcu: Bu bir kaç gün, kariyer ve iş hayatınız ön planda olacak. Öğleden sonra kafanız bir konuya takılı olabilir veya dalgın olabilirsiniz. Parasal konularda duygularınız güçlü çalışacak.

Oğlak Burcu: Bugün, daha çok dış ortamlarda ve değişik insanlarla bir arada olabilirsiniz. Kafanızdaki düşünceler, hayal gücünüzü tetikleyebilir. Maddi konularda bu hayalgücünüzü kullanmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu: Gün içinde, para ödemeleri, alışveriş ve banka konularınız devrede olabilir. Aşk veya eğlence hayatınıza dayalı alışverişlerinizde abartıdan uzak durun. Manevi anlamda gücünüzü kullanmalısınız.

Balık Burcu: Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Kendi iç sesinizi duymaya daha yatkın olduğunuz bu dönem, sizi seven insanların bazı sözlerine kulak vermek işinize yarayabilir.

 

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR