HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün öğlene kadar Ay Boğa Burcunda dolaşıyor; gün boyunca önemli işlerle uğraşmak yerine dinlenmek, keyif yapmak ve kendi isteklerimizi yerine getirmek için uğraşabiliriz. Yemeye ve içmeye olan düşkünlüğümüz artabilir. Öğleden sonraysa ay İkizler e geçecek ve hayatımız hızlanmaya başlıyor, iletişim ön plana geçecek.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; düşünceli, uyumlu, çalışkan, çekingen, güçlü, iradeli bir insansınız. Spor, atletizm ve fiziksel aktivite gerektiren işlerde şansınız çok yüksek. Güçlü iradeniz yaşamda karşılaşacağınız zorluklar karşısında size her daim yol gösterecek. Bu sene, hayatınızda önemli şanslar yakalayacaksınız.

Koç Burcu: Gününüze para konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Öğlen saatlerinde önemli işlerinizi devreye sokmak yerine arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle daha keyifli alanlara odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bu hafta kendi isteklerinizin ve arzularınızın peşinden gidebilirsiniz. Canınız bu sabah saatlerinde önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Öğleden sonra parasal konularda tahminlerden kaçının.

İkizler Burcu: Güne biraz isteksiz giriş yapabilirsiniz. Gün içinde geri planda durmak isteyebilir veya sakinliğinizi koruyabilirsiniz. Öğleden sonraysa enerjiniz yükseliyor, kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün sosyal ortamlarınız ve arkadaş görüşmeleriniz ön planda olabilir. Onlarla yapılacak ortak işlerinizi öğlene kadar halletmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra biraz rahatlamak, huzura ve dinginliğe kavuşmak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu: İş alalarınızdaki yoğunluklarla gününüzü geçireceksiniz. Öğleden sonraysa sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devreye girebilir. Gözler üzerinizde olacak, onlarla yapılacak işleriniz önem kazanıyor.

Başak Burcu: Uzak çevrelerden alacağınız haberlerle günün ilk yarısını geçirecek, öğleden sonraysa tamamen işlerinize kanalize olacaksınız. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.

Terazi Burcu: Ortaklaşa para konularınızla başlayan gününüz öğleden sonra yerini dış ortamlara, farklı ve değişik yerlerdeki görüşmelerinize bırakabilir. Geleceğe umutla ve aşkla baktığınız bir hafta olacak.

Akrep Burcu: Özel yaşantınızın veya ortaklı işlerinizin konularıyla gününüze başlasanız bile, daha çok keyfi oluşumlara yöneleceksiniz. Öğleden sonraysa güzel para haberleri alabilirsiniz. Ortak parasal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Yay Burcu: Yapılması gereken günlük işlerinizle güne giriş yapıyorsunuz. Öğleden sonraysa ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girebilir. Özel yaşantınızda sevdiğiniz kişiyle keyifli etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugüne keyfe yönelik işleriniz, yaratıcılığa dayalı çalışmalarınızla başlayacaksınız. Parasal konular bu aralar hayatınızın merkezinde. Öğleden sonra çalışmalarınız artabilir ve iş hayatınıza daha rahat kanalize olabilirsiniz.

Kova Burcu: Tamamen kendi kişisel isteklerinize ve planlarınıza yoğunlaşacağınız bu dönem, ayrıntılar gözünüzden kaçmıyor. Bugün eviniz size daha rahat görünebilir ama öğleden sonra hareketleneceksiniz.

Balık Burcu: Bugün yakın çevrenizle ilgili konular daha fazla hayatınızda yer edebilir. Öğleden sonraya kadar iletişimde olacağınız insanlara önemli sözler vermeyin. Günün 2. Yarısında aile hayatınız öne çıkmaya başlayacak.

 

 

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR