HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün devreye giren venüs- uranüs olumlu açısıyla ilişkilerimizde farklı heyecanlara açık olacağız. Önemli parasal bağlantılar, ilişkilerde esnekliğin yüksek olması geçtiğimiz hafta zorlandığımız alanlarda sıkıntıların ve sorunların geride kalmasına yardımcı olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; doğa üstü konulara ilgili duyuyor, bilmediğiniz şeyleri merak ediyorsunuz. Bilimsel ve grupsal çalışmalara daha fazla yatkınsınız ve bu konularda başarı sizin olabilir. Duygusal konularda biraz daha açık olmalısınız. Bu sene, ilişkilerinizde şans sizden yana. Parasal işlerinizde de güzel gelişmeler altındasınız.

Koç Burcu: Bugün, eğitimsel konularda, akademik çalışmalarınızda, seyahate veya yabancı sermayeli işlerinize dayalı konularda oldukça esnek, yaratıcı, farklı ilişkiler içine girebilirsiniz. Kafa karışıklığını iyi koordine etmelisiniz.

Boğa Burcu: Kişisel gelişiminizde ve hayatı algılayış biçiminizde bugün keyfiniz yüksek olacak. Ortaklaşa parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Sosyal ortamlarda kafa karışıklığına dikkat edin.

İkizler Burcu: Bugün, özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla bulunacağınız sosyal ortamlarda ilginç, farklı, değişik konular, ilginizi daha fazla çekecek. Bir yandan da ilişkinize daha esnek daha rahat davranışlar sergileyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün patronlarınızın, üstlerinizin iş hayatınızda dikkatini çekebilir, esnek ve keyifli yapınızla istenilen başarıyı gösterebilirsiniz. Dışarıdan alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir. Duygusal davranacaksınız.

Aslan Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, eğitim alanlarınızda  geleceğe dair kararlar almak isteyebilirsiniz. İlişkilerinize esnek bakıyor olacaksınız. Para ödemeleriniz veya harcamalarınız varsa kafa karışıklıklarına dikkat.

Başak Burcu: Bugün eviniz için yapacağınız harcamalar veya  yatırımlarda ilişkileriniz kuvvetli çalışacak ve kendinizi iyi hissediyor olacaksınız.  Özel hayatınızda duygularınız yoğun ve karışık olabilir.

Terazi Burcu: Gün içinde güzel iletişimle beraber özel hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinizi iyi anlayacaksınız. Yapmanız gereken işlerinizde duygusal ve tembel yapınız devrede olabilir. Kafa karışıklıklarına dikkat.

Akrep Burcu: Bugün iş hayatınızda ilişkileriniz esnek olacak. Farklı ilişkiler, farklı düşünceler hem iş hayatınızda hem de parasal konularda size kazandırabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanı duygusal olarak anlayacaksınız.

Yay Burcu: Bugün oldukça keyiflisiniz çünkü aşk hayatınızda ilişkilerinizi daha özgür, daha esnek karşılayacaksınız. Farklı düşünceler, yeni yerler ilişkinize yeni hava katabilir ve bu da kendinizi iyi hissettirecek.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklarla beraber, ailenizle güzel ilişkiler içine gireceksiniz. Esneklikten hoşlanacaksınız. Onlarla olan ilişkilerinize önem vereceksiniz. İletişimsel konularda kolay dağılmalara açıksınız.

Kova Burcu: Sosyal ortamlarınızda kuracağınız ilişkiler farklı ve sıra dışı olabilir, sizi heyecanlandırabilir. Güzel ilişkiler kuracak ve güzel tekliflere açık olacaksınız. Maddi konularda başkalarına yardım etmek ve fedakarlıklarda bulunmak önem kazanacak.

Balık Burcu: Bugün, maddi konularda sizi destekleneceksiniz. Kendinizi, kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde iyi hissedeceksiniz ve bu ilişkilerin maddi anlamda size geri dönüşleri yüksek olacak. Kafanız karışık olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR