HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Kova Burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide, Kova burcu, dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği, topukları temsil eder. Acil olmadıkça bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımıza yüklenmemeli ve operasyonlarından kaçınmalıyız. Evcil hayvanların yaşam alanlarını temizlemek, elektronik ve teknolojik aletlerin temizlik ve bakımını yapmak olumludur. Genel anlamda; yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, için harika.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, kavrayışlı, gayretli, çalışkan bir insansınız. Uğraşılarınız çok ve motive olduğunuz konularda engel tanımıyorsunuz. İnsanları gereksiz yere eleştirmekten vazgeçmeli, herşeyi kişisel algılamamasınız. Bu sene, hayatınızda güzel açılımlar elde edeceksiniz.

Koç Burcu: İş hayatınızın ve göz önünde olduğunuz günlerin konuşmaları sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Gelecek planlarınız önem kazanırken, arkadaş ortamlarında oluşan konular ilginizi çekecek.

Boğa Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda veya iş hayatınızda bazı dalgalanmalara ve duyacaklarınıza önem vereceksiniz. Eski konuşmalar ve görüşmeler hızlanırken bugün iç dengenizi iyi koruyun.

İkizler Burcu: Maddi konular ve aile sorumlulukları üzerinize gelse bile adapte olan yapınızla işlerin altından kalkmasını başaracaksınız. Bu hafta güzel gelişmeler altındasınız biraz daha neşelenmeye özen gösterin.

Yengeç Burcu: İş ve özel hayatınızın konularına odaklandığınız bu dönemde parasal konularda bir takım istekleriniz ve beklentileriniz olabilir. Bugün maddi işlerinizi halledeceksiniz. Konuşulmuş işlerde güzel sonuçlar karşınız gelebilir.

Aslan Burcu: Aşk, çocuk ve iş hayatınızın aktif olacağı bu dönemlerde özel hayatınızdan destek almak arzunuz bugün yüksek olabilir. Maddi konularda kendinizi şanslı görürken, özel hayatınızda bunu hissetmiyorsunuz.

Başak Burcu: Aile sorumluluklarınız ve aşk hayatınızdaki olaylardan en iyi kaçış planınız günlük iş rutininiz içine dalmak ve işlerinizi tamamlamak olabilir. O zaman kendinizi mutlu ve güçlü hissedeceksiniz.

Terazi Burcu: Yakın çevrenizde olan biten olaylar ve aile hayatınızdaki bazı sorunlar sizi bunaltmış olsa bile bu hafta güzel gelişmeler bunun sonucunda karşınıza gelecek. Biraz daha sabırlı olmak size fazlasıyla yarayacak.

Akrep Burcu: Maddi dorumluluklar ve yakın çevrenizde oluşan bazı sorunları bugün düşünmek, dinlenmek ve vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda işleriniz olsa bile bugün size yuvanız çok daha tatlı görünebilir.

Yay Burcu: Hayatınızın ritmi ve ivmesi hızlanırken yaşanan bazı sıkıntıları ve sorunları önemsemek istemeyeceksiniz. Bugün yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli planlar gününüzü hareketlendirebilir.

Oğlak Burcu: Herkesin ve herşeyin sorumluluğu sizin üzerindeymiş gibi bir his bugün etkili olabilir. Kendinizi ifade ederken olumsuz ve takıntılı olmayın. Maddi kazanımlarınız veya yatırımlarınız üzerine eğilmelisiniz.

Kova Burcu: Arkadaşlarınızın zorlandığı konular ve yapmanız gerekenler bu aralar sizi epeyce hırpalıyor. Geçmişte çözemediğiniz konuların karşınıza gelmesi sizi tedirgin etmesin, bu hafta hepsini halledebileceksiniz. Temiz hava almaya çalışın.

Balık Burcu: İş ve kariyer sorumluluklarınız, bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntılar gözünüzü korkutabilir ve siz hep aynı döngüye düştüğünüzü düşünebilirsiniz. Bu hafta karşınıza gelecek değişik şanslar keyfinizi yerine getirecek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR