Bugün ve yarın Ay Yay Burcunda olacak. Astroloji’de yay burcu uyluk, kalça, bacakların üst kısmı ve karaciğeri temsil ettiğinden bu organ operasyonlarından acil olmadıkça uzak durmalıyız. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Ayrıca bol meyve tüketmemiz bizim yararımıza olacak. Genel anlamda; bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek. Isınmadan spor yapmaya kalkmayın. Fikir alışverişleri, felsefe, seyahat, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; tatlı, iradeli, esnek, başarılı ve güçlü bir insansınız. Toplumsal konularda ve iş hayatınızda yapıcılığınız çok fazla. Etkili çevre ve dostlarınız sayesinde bir ömür sırtınız yere gelmeyecek. Biraz değişime ve yeniliğe ihtiyacınız olabilir. Bu sene, hayatınızda önemli değişimler oluşabilir, çevrenizde büyük bir güç kazanacaksınız.

Koç Burcu: İş hayatınızda ve kariyerinizle ilgili konularda önemli dönüşümler içindesiniz. Bir yandan da Kendi isteklerinizi iş yaptığınız insanlara dikte etmeye çalışabilirsiniz. Gücünüzü insanlar için kullanmayı deneyin.

Boğa Burcu: Seyahatlerde, yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yapacağınız işlerde sizi destekleyen insanların varlığında artışlar görünebilir.

İkizler Burcu: Kendi üzerinizdeki o hissettiğiniz dönüştürücü olayların, ortaklaşa para alanlarınıza daha etkili bir şekilde yansıdığına şahit olabilirsiniz ya da bir anlamda gücünüzü bu alanlarda ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda güçlü ve değiştirici etkiler içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insan sizin üzerinizde kendi gücünü etkili bir şekilde kullanmak isteyebilir, ilişkinizde siz de bu gücü kullanma arzusunda olabilirsiniz.

Aslan Burcu: Kendinizi işinizde etkili bir şekilde gösterebilirsiniz. Belki de karşınıza gelecek olan bir projede size çok faydası dokunacak bir iş arkadaşıyla yola devam etme gibi etkileriniz yüksek olacak.

Başak Burcu: Aşk hayatınızda karşı tarafın sizin üzerinizde güç uygulayacağı, aynı şekilde sizin de sevgi konusunda güçlü yönlerinizi ortaya çıkartacağınız birgün sizi bekliyor. Aile hayatınızda keyfinizi arttıracak işler peşine düşebilirsiniz.

Terazi Burcu: Aile hayatınızda güçlü kararlar alacaksınız. Alacağınız kararlarla, yapacağınız yardımlarla güçlü kişiliğinizi aile büyüklerinize gösterebilir ya da ailenizde sizin üzerinizde güç sahibi olan bir insandan istediğiniz desteği görebilirsiniz.

Akrep Burcu: Yakın çevre iletişiminizde güçlü ve etkileyen yönleriniz bugün ön planda olacak. Sosyal medya ve iletişimsel konularda çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız. Maddi konularda kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu: Maddi konularda etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bir yandan da gücünüzü başkalarına göstermek isteyeceksiniz. Parasal konularda zaman zaman baskın fikirlerinizi ve etkili gücünüzü ortaya koymaktan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar da yaşamanız söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu: Hayatınızda sizi değiştirecek ve dönüştürecek bir sürü olayla karşılaşabilir, bu olayların içinden alnınızın akıyla çıkabilirsiniz. Bir yandan değişmekten, bir yandan da güçlü yapınızı ortaya koymaktan hoşlanacaksınız.

Kova Burcu: Kafanızda oluşturduğunuz, geçmişe ait olan birtakım konular üzerinizde baskı yaratabilir. Bir yandan da derin konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde daha fazla vakit harcayabilirsiniz.

Balık Burcu: Kendi alanında güçlü olan bir arkadaşınızdan göreceğiniz destekle geleceğiniz için önemli kararlarınız devrede olabilir. Ya da sosyal ortamlarda dönüştürücü kimliğiniz insanlar tarafından beğenilebilir. İş hayatınızın üzerine eğileceksiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR