HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftamıza ay aslan burcunda, aşk hayatımıza, çocuğumuzla ilgili konulara veya sanatsal temalara odaklanarak giriş yapıyoruz. Bu Salı günü başkalarına yardım etme isteğimiz yüksek olabilir. Bir yandan da iletişimimizde sinirli, kavgacı ama bir o kadar hırslı olabiliriz. Çarşamba günü venüs yay burcuna geçecek ve ilişkilerimizde daha özgür, rahat ve esnek olmaya başlayabiliriz. Gezmeyi, dolaşmayı seveceğiz. Cumartesi günü merkür kova burcuna geçiyor ve hemen arkasından Pazar günü enerji alanımız daha kararlı enerjilere kayacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, gizemli, maceraperest, zeki ve ilginç bir insansınız. Seyahat etmek, değişik yerler görmek hayatınızda önemli. İlginç olaylarla karşılaşacak, insanlara yardım ederken huzuru bulabileceksiniz. Kafanızın sürekli çalışması ve hep daha iyisini yapma isteği sizi yorabilir. Bu sene, parasal konularda eliniz rahat olacak.

Koç Burcu: Yılın son haftasında, işlerinize fazlasıyla odaklısınız.. Uzak yerlerde ve ortamlarda bulunarak, sevdiklerinizle duygusal yakınlığınızı sağlayabilirsiniz.. İş alanlarınızdaki streslerinizi bir kenara bırakın.

Boğa Burcu: Bugün eviniz ve ailenize yönelik olaylarla haftaya giriyorsunuz. Ailevi ortamlarda veya daha çok evinizde bulunarak geçireceksiniz. Uzak yerlerde veya daha az tanıdığınız insanların yanında gücünüzü ortaya koyacaksınız.

İkizler Burcu: Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Yakın çevreniz ve akrabalarınızla beraber, sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel planlar hayatınızda etkili olacak. Sizi heyecanlandıracak duygusal konulara kulak verin.

Yengeç Burcu: Haftaya bir yandan özel hayatınız, diğer yandan maddi konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Yapmanız gerekenler fazla olabilir ve siz severek para harcayacaksınız. İş hayatınızda esnek yapınızı koruyun.

Aslan Burcu: Bu haftaya şansınız yüksek bir şekilde giriş yapacaksınız. Bugün gün içinde koşullar sizden yana olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana karşı sorumluluklarınız yüksek olabilir. Dış ortamlarda heyecanınız yüksek çalışacak.

Başak Burcu: Haftanıza biraz geri planda durarak ve geçmişi düşünerek gireceksiniz. Aşk hayatınızdaki güzel etkileşimlere kulak vermeli, bu haftabaşı evinizde misafir ağırlamanın tadını çıkarmalısınız. Ev sorumluluklarınız artıyor.

Terazi Burcu: Bu haftabaşı, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla bir arada olmanın mutluluğunu duyacaksınız. Katılacağınız ortamlarda keyifli bir iletişim sizi bekliyor. Evde bile olsanız keyfiniz yerinde olacak.

Akrep Burcu: Yılın bu son haftasını yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızla bir arada olarak karşılayacaksınız. Göz önünde olmak ya da kalabalık ortamların içinde bulunmakta isteyebilirsiniz. İş hayatınızda esnekliğinizi korumalısınız.

Yay Burcu: Bugün, uzak ortamlarda veya seyahatlerde kendinizle ve sevdiklerinizle ilişkiniz kuvvetli olarak haftanızı karşılayacaksınız. Para harcamalarınız hızlanabilir. Bir yandan da kafanız parasal konularda esnek çalışabilir.

Oğlak Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınız ön planda olacak. Sorumlu olduğunuz başka insanların duygusal hayatını üstlenebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada geçirilecek, keyifli bir haftabaşı sizi memnun edebilir.

Kova Burcu: Bu haftabaşı özel hayatınız ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız programlar veya konuşmalar etkili olacak. Özel yaşantınızda iletişiminizi esnek tuttuğunuz müddetçe her işin altından rahatlıkla kalkabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu haftabaşı, sevdiğiniz etkili ve güçlü dostlarınızla bir arada olabilirsiniz. Yapılması gerekenlere odaklısınız ve iş hayatınızda bugün sizin için hızlı ve sorumluluklarla akabilir. Paraya dayalı bir işinizi halledebilirsiniz.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR