HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay boğa burcundayken başlıyoruz. Bu haftabaşı  iletişimimizde ufak tefek sorunlara hazırlıklı olmalıyız. Sıradan olan herşey canımızı kolay sıkabilir, farklı ve değişik ortamlarda bulunmak ve buna göre ani tepkilerle hareket etmek öne çıkabilir. Salı günü güneş oğlak burcuna geçecek. Kimliğimizde ciddi, pratik, sorumluluk alan yönlerimiz ön plana geçiyor. Parasal konular, yönetim ve idareyle ilgili hertür konuyla ilgilenebiliriz. Perşembe günü keyfimiz yüksek olurken, Cuma günü öğlen saatlerinde yengeç burcunda oluşan dolunay, aile, yuva ve ev konularında duygusal kararları karşımıza getirecek.Bu dolunay, doğru, bizi geliştiren konuşmalar ve anlaşmalar devrede olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duygusal, yetenekli, dürüst, altıncı hissi kuvvetli bir insansınız. Hayatta herşeyi kontrol edemezsiniz. Elinizde olmayan şartların sizi fazlasıyla üzmesine izin vermeyin. Sindirim ve mide sorunlarıyla karşılabilirsiniz. Gerçek dostlar edinmeye çalışın ve kendinize güvenin. Bu sene, fikirlerinizi daha doğru yolla ifade ederseniz şansınızı ikiye katlarsınız.

Koç Burcu: Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda, düşüncelerinizden ve ifade şeklinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İş konuları fazlasıyla gündeminizde, sakin durmak sizi kurtarabilir.

Boğa Burcu: Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Değişik ve sıradışı olan herşey daha fazla dikkatinizi çekecek. Bu konularda sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları  sizi rahatlatabilir.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevrenizin söylediklerine kulak vermeye çalışın.

Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Değişik ve farklı olan herşey daha çok ilginizi çekebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa anlık kararlardan kaçının, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

Akrep Burcu: İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyin.

Yay Burcu: Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Oğlak Burcu: Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Bencil davranmayın.

Kova Burcu: İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Sıkılganlıklarınızı çevrenize çok yansıtmayın. Aile hayatınızda parasal işlerinizi halledebilirsiniz.

Balık Burcu: Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde bugün dikkatli olmalısınız. Bir bilene danışmakta fayda olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR