Bu Pazar, Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Koç burcu baş, beyin, göz, saçları temsil ettiğinden baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Özellikle sporla uğraşanların protein alımını ihmal etmemeleri gerekir. Genel anlamda, duyularımız fazlasıyla hassas olacağından kendimizi huzursuz ve gergin hissedebiliriz. Sakarlıklara, düşmelere ve çarpmalara dikkat edelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; olumlu, girişimci, yetenekli, vasıflı, konuşkan ve paylaşımcı bir insansınız. Girişkenliğinizi ve konuşma yeteneğinizi iş ve ticaret hayatınızda kullanmalısınız. Aşk hayatınızda saf bir tarafınız var ve yönlendirilmelere müsaitsiniz. Bu sene, iş hayatınızda güzel şanslar karşınıza gelecek.
Koç Burcu: Bu aralar seyahat etmeyi seviyorsunuz ve geleceğinize yönelik adımlarınız sizin için önemli. Bugün özgürlük duygunuz yüksek çalışabilir. Yine de işlerinizi kendi yöntemlerinizle halledeceksiniz.
Boğa Burcu: Duygusal olarak alıngan ve geçmişe yönelik davranışlar sergileyebilirsiniz. Bir yandan da sezgileriniz iyi çalışacak ve size beklenmedik anlarda güzel sinyaller yollayabilir.
İkizler Burcu: Özel hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz ve katılınacak bir davette veya organizasyonda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Sosyal ortamlarda anlayışınız birbirinize karşı yüksek olacak.
Yengeç Burcu: Bu Pazar göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde işlerinizi çabucak halletmek isteyebilirsiniz. Yalnız özel yaşantınızda takıntılı hareket etmeniz de mümkün. Paylaşımlarınızı bugün arttırmaya çalışın.
Aslan Burcu: Bugün daha sosyal, kendi ideallerinize ve yapacaklarınıza yönelik bir gün yaşayabilirsiniz.Tanımadığınız insanlarla, değişik yerlerde olmak sizi harekete geçiriyor. Zihinsel konularla çok meşgulsünüz ve söyleyecek çok şeyiniz var.
Başak Burcu: Aile ortamlarınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz ve bir yandan da aileniz için parasal harcamalarda bulunacaksınız. Maddi konular bu aralar sizi çok çabuk harekete geçiriyor. Aşk hayatınızda takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız.
Terazi Burcu: Bugün özel hayatınıza ve ilişkilerinize önem vereceksiniz. Ev hayatınızda bazı konuşmalar kafanıza takılabilir, olayları çok büyütmeyin. Yakın çevrenizle beraber güzel planlar devrede olablir.
Akrep Burcu: Yapamadığınız veya tamamlayamadığınız işler için çevrenizi suçlamaktan vazgeçin ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yakın çevrenizle yapacağınız veya yaptığınız konuşmaları gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir.
Yay Burcu: Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor, kendinizde eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz, yalnız aşk hayatınıza bu kadar önem vermeniz, bir yandan da çok para harcamanıza neden olabilir.
Oğlak Burcu: Evinizde veya ailenizle oldukça hareketli ve çabuk kararlar vereceğiniz bir Pazar geçirebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızda baskıyı karşı tarafa fazlasıyla hissettireceksiniz. Planlarınızdan sevdiğiniz insana da bahsetmelisiniz.
Kova Burcu: Bugün ağırlıklı olarak iletişiminiz artacak ve yakın çevrenizle değişik planları devreye sokabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeye çalışın. Sosyal ortamlardaki işleriniz bugün düşündüğünüzden uzun sürebilir.
Balık Burcu: Kendinize ayıracağınız bir bütçe anlık alışveriş kaçamaklarını gündeme getirebilir. Hala maddi konularda kendinizi güvende hissetmiyorsunuz ama dış çevrelerde kendinizi ve yapacaklarınızı göstereceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR